Dolina Noteci Superfood - karma

ilość produktów: 76

Szukasz jak najmniej przetworzonej karmy o naturalnym składzie? Dolina Noteci Superfood zaspokoi podniebienia nawet najbardziej wymagających psiaków! Opakowanie zawiera pełnowartościowe mięso, które stanowi nawet 80% składu oraz witaminy i minerały zawarte w dodatkach, takich jak miąższ awokado, ciecierzyca czy nasiona chia. Każdy produkt w serii Superfood dla psa dostarcza komplet składników odżywczych, występuje w łatwo przyswajalnej mokrej formule, a jednocześnie kusi wybornym aromatem i smakiem. Twój pupil zasługuje na najlepszą dietę!

Dolina Noteci Superfood – wyjątkowe karmy dla psów

Jeśli szukasz zdrowej, bezpiecznej karmy, zwróć uwagę na serię Superfood dla psa. Nie sposób jej przeoczyć – opakowania w żywej kolorystyce przykuwają wzrok. Dostępne są tradycyjne smaki, takie jak kurczak, wołowina i jagnięcina, ale i oryginalne, niespotykane: kangur, jeleń, serca gęsi.
 

Najważniejszy jest jednak skład – naturalny, jak najmniej przetworzony, pełnowartościowy (nawet 80% mięsa). W tej karmie nie brakuje ciekawych dodatków, takich jak owoce, omułek nowozelandzki czy wodorosty morskie bogate w witaminy i minerały niezbędne do zdrowego rozwoju psa.
 

Mokre karmy dla psów z Doliny Noteci Superfood nie zawierają zbóż. W naszym sklepie kupisz zarówno małe (300 g, 400 g), jak i duże opakowania (800 g), a także zestawy karm na przykład złożone z kilku puszek, dzięki którym skompletujesz posiłki dla pupila na wiele dni. Gwarantujemy, że pokocha on Superfood od pierwszego kęsa!

pixel