Neutralizatory zapachów, środki czystości

ilość produktów: 29

Chcesz definitywnie usunąć żółte plamy po zwierzęcym moczu? A może szukasz neutralizatora zapachu, który wyeliminuje intensywną woń z kuwety? Jesteś we właściwym miejscu! Kategorię „środki czystości i odstraszacze” poświęciliśmy bezpiecznym preparatom dla kotów, takim jak środki do usuwania kociego moczu. Zobacz, co dokładnie znajdziesz w naszym bogatym asortymencie!

Neutralizatory zapachów kota

Nawet regularnie czyszczona kuweta bywa źródłem nieprzyjemnych zapachów. Jednak możesz o nich zapomnieć dzięki specjalnym preparatom, takim jak neutralizatory zapachów kota. Zawarte w nich molekuły blokują niemiłą woń, co wpływa na komfort każdego domownika lub gościa.
 

W ofercie mamy między innymi neutralizatory marki be Frendi o zapachu cytrynowym, mango lub mandarynkowym. Są one całkowicie bezpieczne dla mruczków, a przy tym intuicyjne w użyciu – wystarczy, że rozpylisz środek w okolicy kuwety.
 

A może potrzebne Ci dobre środki do usuwania kociego moczu z dywanu lub mebli tapicerowanych? Polecamy płyny z naszej oferty, które posłużą w likwidacji zarówno świeżych, jak i bardzo starych plam. Nowoczesna technologia bioenzymatyczna eliminuje kwas moczowy, nie stanowiąc zagrożenia dla ludzi ani zwierząt.
 

Sprawdzony pochłaniacz kocich zapachów

Jakie jeszcze akcesoria dla kotów oferujemy? Pochłaniacze zapachu przeznaczone do mieszania ze żwirkiem dla kota oraz płyny do mycia podłogi niwelujące zapach odchodów. Znajdziesz też pomoce behawioralne, takie jak preparaty z kocimiętką i ewaporyzatory działające uspokajająco na futrzaki. Poznaj asortyment sklepu lugers.pl!

pixel