Nowości dla kota

ilość produktów: 529

Twój futrzasty przyjaciel nie musi cały czas jeść tej samej karmy czy bawić się zabawkami, które już mu się znudziły – w tej kategorii wybierzesz nowości dla kota każdej rasy. Udoskonalone, poprawione, innowacyjne… czego więcej można chcieć? Wszystkie nowości pochodzą tylko od renomowanych producentów, takich jak na przykład: Rafi, Dolina Noteci, EBI, FRANCODEX czy Dr Seided, są to bezpieczne i zdrowe produkty, pozbawione szkodliwych substancji. Przekonaj się sam, jak pozytywnie wpłyną na jakość życia Twojego futrzaka!

Nowości dla kota każdej rasy

Szukasz karmy dla kota bogatej w białko? Polecamy karmy dla kotów oparte na przykład na mięsie z tuńczyka, indyka, wołowiny czy sarny, od znanych marek takich jak m.in.: Rafi, Dolina Noteci i Animonda. Ci producenci stale udoskonalają swoje produkty, by jeszcze bardziej trafiały w gusta futrzastych przyjaciół. Dużą popularnością cieszą się karmy bezzbożowe, które są polecane dla zwierząt z alergiami czy problemami gastrycznymi.
 

A może chcesz skompletować środki pielęgnacyjne dla kota? Oferujemy nowości w postaci grzebieni, szczotek, past do zębów i szamponów pozbawionych chemii, sztucznych dodatków i alergizujących substancji. Produkty pochodzą od znanych i sprawdzonych producentów, takich jak EBI, FRANCODEX czy Dr Seidel.
 

Uzupełnieniem zamówienia mogą być zabawki i akcesoria dla kotów, które pozwolą futrzakowi ostrzyć pazurki, aktywnie spędzać czas i trzymać się z daleka od nudy. Innowacyjne zabawki na pewno urozmaicą jego każdy dzień, a Ty nacieszysz oczy widokiem radosnego pupila!

pixel