Miski i poidła dla psa

ilość produktów: 10

Szukasz miski dla psa, która nie będzie się przesuwała podczas jedzenia? A może poidła wykonanego z ekologicznego tworzywa? W naszym sklepie miski dla psów spełnią oczekiwania każdego pupila oraz jego opiekuna. Pochodzą od marek o ugruntowanej pozycji na rynku, jak np. Duvo+, Dolina Design czy Zolux. Spraw, by zwierzak czerpał nieograniczoną przyjemność z posiłku – poznaj nasz asortyment!

Nowoczesne miski dla psa

W naszym sklepie prym wiodą pojemne miski wykonane z bezpiecznych materiałów. Zaspokoją potrzeby zarówno małych, jak i dużych pupili, tym bardziej że poszczególne modele różnią się wielkością oraz pojemnością. Jakie dokładnie poidła dla psa oferujemy?
 

Ogromną popularnością cieszą się miski z drewnianą obudową, która jest ekologiczna i bezpieczna dla zwierząt oraz ludzi. Stylizowane drewno dobrze prezentuje się w każdym pomieszczeniu, zwłaszcza w stylu klasycznym, retro, boho czy rustykalnym.
 

Dla łapczywych psiaków mamy miski spowalniające z przeszkodami, pozwalające na wolniejsze jedzenie, co pozytywnie wpłynie na jego układ trawienny. Wyposażone w antypoślizgowe nóżki, by nie zarysowały podłogi.
 

Cenisz sobie ekologiczne rozwiązania? Wybierz miskę z przyjaznego dla środowiska polilaktydu pozyskiwanego ze skrobi kukurydzianej. To w pełni biodegradowalne tworzywo, które jest przy tym bezpieczne dla psiaka.
 

W ofercie mamy też antypoślizgowe poidła dla psa oraz silikonowe poidła podróżne. A jeśli interesują Cię pozostałe akcesoria dla psa, takie jak podkładki pod miskę, dystrybutory wody lub łyżki do nakładania karmy. Zapraszamy!

 

Miski dla psa – z plastiku czy aluminium?

W naszym sklepie znajdziesz miski dla psa wykonane z różnych materiałów. Dostępne są modele plastikowe, aluminiowe czy z ekologicznych materiałów. Wszystkie mają swoje wady i zalety, które warto rozważyć przed kupnem.

 

Plastikowe miski dla psa są bardzo popularnym wyborem ze względu na swoją niską cenę. Nie są to jednak modele najbardziej wytrzymałe. Łatwo je utrzymać w czystości i nie zmieniają smaku karmy, jednak mogą dość szybko zostać pogryzione przez pupila. Ponadto są lekkie, co niekiedy utrudnia psu jedzenie czy picie i grozi wywróceniem.

 

Znacznie bardziej wytrzymałe są miski dla psów z aluminium. Podobnie jak plastikowe modele są łatwe do utrzymania w czystości i nie wpływają na smak karmy czy wody. Są cięższe i bardziej wytrzymałe, jednak podczas przesuwania mogą generować nieznośny hałas. Rozwiązaniem tego problemu mogą stać się specjalne stojaki na miski z drewna lub podkładki antypoślizgowe, które dodatkowo chronią metalowe miski dla psa przed przesuwaniem się.

 

Ekologiczna alternatywa bezpieczna dla Twojego pupila

Jeśli dbasz o środowisko i unikasz produktów wykonanych z plastiku, w naszym sklepie znajdziesz doskonałą alternatywę dla plastikowych misek dla psa. Modele wykonane z poliaktydu są w pełni biodegradowalne i wytrzymałe. Cechuje je także świetny design. Ponadto miski i poidła dla psa z tego ekologicznego materiału są wyposażone w nóżki antypoślizgowe, dzięki czemu nie przesuwają się po śliskiej podłodze i zapewniają wygodę zwierzęciu podczas spożywania posiłku.

 

Podwójne miski dla psa pozwalają Ci zaoszczędzić miejsce w domu

Miski dla zwierząt powinny być rozmiarem dopasowane do wagi zwierzęcia i porcji posiłku, jaką codziennie dostaje. Ponadto należy zapewnić psu osobną miskę na świeżą wodę i na pokarm stały. Jeśli hodujesz kilka psów i kotów, a miski dla zwierząt zajmują zbyt dużo miejsca w Twoim domu, w naszym sklepie znajdziesz idealne rozwiązanie problemu. Podwójne miski dla psa pozwolą Ci zaoszczędzić sporo miejsca. Są to metalowe miski dla psa umieszczone w drewnianej obudowie, które pozwalają utrzymać porządek w miejscu, w którym Twoje zwierzęta spożywają posiłek.

 

Takie miski na stojaku dla psa cechują się także ciekawym designem. Metal świetnie koresponduje z drewnianą obudową, dzięki czemu zyskasz ciekawy dodatek do wnętrza. Metalowe miski dla psa świetnie wpiszą się w nowoczesne aranżacje wnętrza np. industrialne czy skandynawskie. W końcu kącik dla zwierząt nie będzie szpecił wystroju wnętrza, a stanie się jego integralną częścią.

pixel