Karmy dla kota seniora

ilość produktów: 3

Czy wiesz, że karma dla kota seniora powinna być bogata w białko, taurynę oraz witaminy D, B, E i C? Starsze mruczki potrzebują pokarmu pełnego składników odżywczych, ale i mniej kalorycznego, który nie obciąży ich układu trawiennego. Dlatego nasz asortyment wzbogaciliśmy o przysmaki dla kotów seniorów – by były one zdrowe, zadowolone i sprawne przez lata.

Karma dla starszego kota – bogata w białko

Pożywienie dla seniora powinno być mniej kaloryczne, bogate w białko, taurynę i witaminy. W przypadku kocich seniorów szczególnie ważne jest, aby karma była pozbawiona zbędnych konserwantów, barwników czy ulepszaczy. Właśnie tak skomponowana karma wiedzie prym w naszym asortymencie, dzięki czemu dostarczysz starszemu pupilowi wszystkiego, co najlepsze.
 

Dużą popularnością cieszy się mokra karma dla kota dostępna w przeróżnych smakach: wołowina, drób, jagnięcina i z dodatkiem sera. Dzięki temu szybko trafisz w preferencje smakowe swojego mruczka, możesz też każdego dnia urozmaicać jego dietę odmiennymi rodzajami karmy.
 

Karma dla starszego kota ze sklepu lugers.pl obfituje w białko, podstawowy budulec mięśni, które dostarcza mnóstwo energii. Tauryna przyspiesza metabolizm tłuszczów, wspomagając trawienie, a witaminy dbają o sprawność i zdrowie pupila.
 

Szukasz naturalnej karmy dla starszego kota, bez dodatku chemii? Polecamy mokrą karmę Animonda Carny produkowaną ze świeżego mięsa – to karma dla kota bezzbożowa, zapobiegająca odkładaniu się tłuszczu.

pixel