Akcesoria treningowe dla psa

ilość produktów: 12

Czy wiesz, że szkolenie czworonoga nie tylko sprawia, że staje się on posłuszny, ale i zacieśnia Waszą relację, rozwija pupila, a nawet daje mu poczucie bezpieczeństwa? Świadomi tego, wyposażyliśmy asortyment w akcesoria do treningu z psem, które pomogą Ci go wychować i radośnie spędzić wspólny czas. Zobacz, jakie akcesoria szkoleniowe dla psów oferujemy!

Niedrogie akcesoria treningowe dla psa

Nie zawsze komendy ustne wystarczą, by pupil chętnie uczył się nowych sztuczek. W tym przypadku na pomoc przychodzi gwizdek z naszego sklepu, słyszalny nawet na… 200 metrów! Dzięki niemu trening stanie się efektywniejszy, a rezultaty zauważysz błyskawicznie.
 

Akcesoria treningowe dla psa to też maty do nauki czystości, które przydadzą się również podczas podróży samochodem. Natychmiast wchłaniają mocz, zapobiegając wyciekaniu płynu na zewnątrz. Jak widzisz, takie akcesoria do treningu z psem nie tylko nauczą go wypróżniania w odpowiednich miejscach, ale i posłużą w awaryjnych sytuacjach.
 

Nie chcesz, by pupil zgubił się podczas spaceru? Wybierz adresówkę z naszej oferty, którą swobodnie doczepisz do obroży. Podasz na niej swoje dane adresowe, dzięki czemu znalazca zwierzaka szybko się z Tobą skontaktuje.
 

Akcesoria szkoleniowe dla psów przyjmują postać płynów adaptacyjnych, które uspokajają pupila na przykład w nowym miejscu. Polecamy też odstraszacze dla psów oduczające załatwiania potrzeb fizjologicznych na podłodze lub na meblach. Oferujemy wszystko, czego Twój czworonóg potrzebuje do życia!

pixel