Karma dla kotów sterylizowanych

ilość produktów: 29

Najlepsza karma dla kotów sterylizowanych dostosowana jest do potrzeb żywieniowych zwierząt po zabiegu. Warto pamiętać o tym, że spowalnia wówczas przemiana materii, więc mruczki są bardziej narażone na przybieranie na wadze. Karma dla kota sterylizowanego, jaką oferujemy w naszym sklepie, pomoże utrzymać dobrą kondycję, świetny wygląd oraz zadba o zdrowie układu moczowego. Specjalistyczne pożywienie będzie więc doskonale odpowiadać na potrzeby pupili w nowej dla nich sytuacji. Po kastracji wymagają one mniejszej ilości kalorii, co nie znaczy, że mają dostawać mniej jedzenia. Karma dla kotów sterylizowanych musi dostarczać niezmiennie niezbędnych witamin, mikroelementów i innych substancji odżywczych.

Dostosowana do potrzeb karma dla kota sterylizowanego

Specjalistyczna karma dla kotów sterylizowanych produkowana jest z najlepszej jakości produktów. Dzięki temu można być pewnym, że podaje się to, co w danym momencie jest najlepsze – a szczególnie witaminy i substancje odżywcze pomimo zmniejszonego zapotrzebowania energetycznego. Trzeba również pamiętać, że nowa karma dla kota sterylizowanego musi być wprowadzana stopniowo. Warto także zredukować ilość suplementów oraz przekąsek. Jedzenie musi być pełnowartościowe, a każda porcja – zarówno suchej, jak i mokrej karmy powinna zaspokajać zapotrzebowanie energetyczne oraz dostarczać niezbędnych wartości. Bez problemu można znaleźć również różnorodne opcje smakowe. Zobacz, które karmy dla kotów będą najlepszym rozwiązaniem dla Twojego pupila.
 

Jaka jest najlepsza karma dla kota sterylizowanego?

W naszej ofercie dostępna jest karma dla kota sterylizowanego, która składa się tylko z naturalnych składników. Pozbawiona konserwantów, sztucznych aromatów i barwników pachnie i smakuje znakomicie, więc każdy mruczek doceni jej aromatyczne walory.
 

Dużą popularnością cieszy się sucha karma dla kotów sterylizowanych, która zawiera ponad 50% mięsa. Obfituje w pełnowartościowe białko, czyli budulec dla całego organizmu, a zwłaszcza dla mięśni. To syta karma dla kotów po kastracji będąca pełnowartościowym obiadem. Właśnie takie produkty ma na przykład marka Purina działająca w branży od 1926 roku. Dzięki temu wiesz, że dostarczasz pupilowi bezpieczną, naturalną i sprawdzoną karmę od firmy o ugruntowanej pozycji na rynku.
 

Sucha karma dla kotów sterylizowanych jest też bogata w witaminy (C, D, B i E wzmacniające odporność), taurynę (zapobiegającą tyciu) oraz L-karnitynę (eliminującą nadmiar tłuszczu). To cenne składniki, które dbają o zdrowie, energię i metabolizm kotów będących po zabiegu sterylizacji, a tym samym narażonych na szybsze przybieranie na wadze.
 

A może mokra karma dla kotów po sterylizacji? Jedną z największych zalet mokrych karm jest to, że zawierają dużo wody, więc dodatkowo nawadniają organizm mruczka. Dużą popularnością cieszy się mokra karma dla kotów sterylizowanych od firmy Piper i Rafi – znajdziesz w niej nawet około 10% surowego białka, które buduje i wzmacnia mięśnie.
 

Karmy dla kotów sterylizowanych – jakie powinny być?

Co wyróżnia dobre karmy dla kotów kastrowanych? Przede wszystkim prosty, czytelny i naturalny skład pozbawiony szkodliwej chemii. Właśnie takie karmy dla kotów sterylizowanych znajdziesz w sklepie internetowym lugers.pl. Co więcej, pożywienie dla kotów po przeprowadzonych zabiegach powinno mieć jak najwięcej błonnika, dlatego w składzie nie może zabraknąć na przykład babki płesznik i ziół.
 

Dobre karmy dla kotów kastrowanych mają też zawartość mięsa ponad 50%, a co za tym idzie mnóstwo pełnowartościowego białka. Zwróć też uwagę na produkty z dodatkiem tauryny i L-karnityny, ponieważ te składniki przyśpieszają metabolizm, zapobiegają odkładaniu się tłuszczu i utrzymują wagę mruczka na odpowiednim poziomie.
 

Karma dla kotów sterylizowanych w naszym sklepie jest dostępna w różnych pojemnościach na przykład 100g i 400g. Oferujemy też pokarm dla najmłodszych mruczków, taki jak karma dla sterylizowanych kociąt. Zapraszamy do wygodnego składania zamówień – a może zdecydujesz się na przykład na zestaw 10 saszetek o różnych smakach, by dieta mruczka nie była nudna?

pixel