Akcesoria dla gryzoni

ilość produktów: 183

Domki, mostki, miseczki, poidła, karmy… akcesoria dla gryzoni przyjmują wiele postaci. Niezależnie od tego, czego szukasz dla swojego wesołego pupila, w sklepie lugers.pl na pewno to znajdziesz – oferujemy certyfikowane produkty od renomowanych marek, takich jak Duvo+, VERSELE LAGA i Vitapol. Mamy wszystko dla gryzoni, co pozwoli im zachować zdrowie przez lata i dostarczy różnorodnej rozrywki!

Wszystko dla gryzoni – od karm po kołowrotki

W asortymencie mamy karmy dla królików, chomikówmyszyświnek morskich złożone z naturalnych składników bez dodatku szkodliwej chemii. Może wybierzesz chrupiące kolby bogate w zboża? Albo ekstrudaty z witaminami i minerałami? U nas skompletujesz pełnowartościowe pożywienie, które pokryje całe zapotrzebowanie dzienne pupila na niezbędne składniki odżywcze.
 

A jeśli już o jedzeniu mowa, w sklepie lugers.pl prym wiodą poidła i miseczki stworzone z bezpiecznych materiałów, dzięki którym dawkowanie pożywienia nie sprawi żadnego problemu. Polecamy zwłaszcza wysokie miseczki ZOLUX odporne na wywrócenie, więc Twój ulubieniec nie rozsypie pokarmu w klatce.
 

Chcesz zbudować przyjazny dom dla swojego zwierzaka? Polecamy akcesoria dla gryzoni w postaci mostków i domków wykonanych z naturalnego drewna. Uzupełnieniem wyposażenia klatki staną się stabilne kołowrotki i kule do zabawy, które zapewnią pupilowi wiele godzin rozrywki.
 

A do utrzymania higieny w klatce niezbędne są specjalne toaletki ze żwirkiem, piasek do kąpieli oraz naturalne spraye eliminujące nieprzyjemne zapachy, na przykład moczu. Z tymi produktami z naszego sklepu pomożesz zwierzakowi zachować nienaganną czystość w jego „mieszkanku”, byście obydwoje byli zadowoleni.

pixel