Karma dla psów małych ras

ilość produktów: 112

Doskonałej jakości karma dla małych psów odpowiada na specyficzne wymagania żywieniowe niewielkich pupili. Przede wszystkim wyróżniają się one sylwetką, kondycją, temperamentem, mają inną potrzebę ruchu niż większe osobniki oraz co oczywiste budowę ciała. Z tym wiążą się nie tylko aspekty anatomiczne, ale także procesy, które zachodzą we wszystkich układach. I dlatego tak ważna jest szczególna troska i dopasowanie żywienia do konkretnych potrzeb. Sucha i mokra karma dla małych psów, jaką oferujemy w naszym sklepie, jest produkowana z najlepszej jakości składników tak zbilansowanych, by wpisywały się w preferencje zminiaturyzowanych ras.

Odpowiednia karma dla małych psów

Karma dla małych psów jest odpowiednio przystosowana do rozmiarów czworonoga. One natomiast wpływają na zapotrzebowanie na energię. Te zwierzaki często prowadzą kanapowy styl życia. Poza tym jedzenie musi dostarczać także niezbędnych składników odżywczych, które pozwolą odpowiednio zadbać o sierść, skórę czy delikatny układ trawienny. Dzięki temu karma dla małych psów pomaga utrzymać prawidłową wagę, a także zadbać o zdrowie i kondycję. Poza tym warto pamiętać, że w tym wypadku także ważnie jest to, by receptury aktywnie wsparły organizm, pozwalały się zregenerować po wyczerpującej aktywności oraz stymulowały procesy ochronne.
 

Idealna karma dla małych ras psów

Karma dla małych psów powinna być także dopasowana do wieku pupila i inną powinno się wybierać dla szczeniaka, seniora czy zwierzęcia dorosłego. To sprawia, że w każdym momencie życia można dostarczać pożywienia o niższej zawartości niestrawnych węglowodanów, które jest niezbędne w przypadku mniejszych czworonogów. A Ty, po jakie karmy dla psa sięgniesz?

pixel