Pielęgnacja kota - akcesoria

ilość produktów: 153

Zauważ, jak Twój ulubiony futrzak chętnie dba o higienę. Często liże sierść, co pomaga mu zachować nie tylko czystość, ale i upragniony komfort. Wspomóż go w pielęgnacji – w naszym sklepie znajdziesz m.in.: pasty, grzebienie, szczotki i szampony dla kota prosto od renomowanych producentów EBI, FRANCODEX i Dr Seidel. Dzięki nim pielęgnacja kota już nigdy nie sprawi Ci żadnych problemów!

Pielęgnacja kota – dla zdrowia i relacji

Prawidłowo dbając o higienę futrzaka nie tylko zapewniasz mu komfort, ale i ochronisz go przed niebezpiecznymi pasożytami. Co więcej, zabiegi pielęgnacyjne pozwalają Ci przyjemnie spędzić czas z pupilem i zacieśnić więzi.
 

Dlatego w sklepie lugers.pl znajdziesz akcesoria dla kota, takie jak szampony nawilżające, łagodzące podrażnienia, a nawet o właściwościach ochronnych przed pchłami i kleszczami. A jeśli Twój zwierzak nie lubi kąpieli, mamy alternatywę – oferujemy szampony suche, które wystarczy wmasować w futerko. Wszystkie szampony dla kota składają się z naturalnych, całkowicie bezpiecznych składników.
 

Po kąpieli pora na relaksujące czesanie mruczka. Znajdziesz u nas grzebienie i szczotki dla kota, zarówno uniwersalne, jak i dla gatunków krótkowłosych i długowłosych. Oferujemy szczotki dla kota z wysuwanymi igłami, z końcówkami ochronnymi, z pinami… wybór jest przeogromny!
 

Zwieńczeniem pielęgnacji są cążki do przycinania pazurków, płyn do przetarcia oczu i uszu oraz naturalna pasta do zębów. Dzięki nim zadbasz nie tylko o wygląd pupila, ale i jego zdrowie, przeciwdziałając powstawaniu infekcji i stanów zapalnych. Zapraszamy też do naszej kategorii „zabawki dla kotów” – po dokładnej pielęgnacji zasługuje na pobudzający zastrzyk rozrywki!

pixel