Mleko zastępcze dla szczeniąt

ilość produktów: 1

Czy mleko zastępcze dla szczeniąt jest bezpieczne dla najmłodszych psiaków? Tak, ponieważ zawiera wszystko, czego potrzebują do rozwoju, czyli cenne składniki odżywcze, pełnowartościowe białko oraz szereg witamin i minerałów, które wspierają prawidłowy wzrost. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz mleko zastępcze dla szczeniąt, które wyróżnia przejrzysty, starannie opracowany skład, dzięki czemu perfekcyjnie imituje prawdziwe mleko matki. W asortymencie mamy opakowania mleka z butelką lub bez, prosto od renomowanych producentów, takich jak Dr Seidel, więc na pewno wybierzesz właściwy produkt.

Mleko dla szczeniąt – pełnowartościowe i zdrowe

Chcesz, by szczeniaki wyrosły na zdrowych i energicznych towarzyszy? Wybierz mleko zastępcze dla psa ze sklepu lugers.pl, które obfituje w witaminy A, D i E oraz minerały: żelazo, wapń, fosfor i magnez. Nie brakuje w nim odżywczego białka i tłuszczów, inuliny i tauryny – wszystkie te składniki wzmacniają układ odpornościowy psiaka, rozwijają jego układ kostny, a jednocześnie dbają o układ trawienny i zapewniają prawidłową masę ciała.
 

Znajdziesz u nas mleko zastępcze dla psa z butelką i bez butelki. Mleko dla szczeniąt możesz podawać pupilom już od pierwszych dni życia, to bezpieczny i pełnowartościowy pokarm intuicyjny w przygotowaniu. Wystarczy, że rozpuścisz gotowy proszek w ciepłej wodzie, poza tym w większości przypadków możesz przechowywać mleko aż do 6 godzin w lodówce.

pixel