Gady i płazy

ilość produktów: 3

Jesteś opiekunem zwinnej jaszczurki? A może w Twoim terrarium mieszka żółw? Znajdujesz się zatem we właściwym miejscu – w naszym asortymencie królują akcesoria dla gadów i płazów oraz pożywne, sycące karmy, które pozwolą Ci skutecznie zadbać o zdrowie pupila. Zaopatrzysz swojego ulubieńca w szereg niezbędnych gadżetów i żywieniowych mieszanek, by żył długo i był pełen wigoru. Co dokładnie oferujemy?

Akcesoria dla gadów i płazów – warto je mieć!

Co sprawia, że życie płazów i gadów nie jest nudne, a one czują się prawie jak w naturalnym środowisku? Oczywiście odpowiednie wyposażenie ich miejsca zamieszkania, w tym roślinność, karmniki, paśniki, kołowrotki, hamaki, czy kryjówki, które pozwalają im poczuć się jak w domu.
 

Dekoracje, wyposażenie czy akcesoria dla płazów i gadów to jedno, ale drugą niezbędną kategorię stanowią pełnowartościowe posiłki. W naszym asortymencie znajdziesz karmy dla gadów i płazów, które są zbilansowane, złożone z prostych składników i bezpieczne.
 

Dużą popularnością cieszą się karmy dla gadów, zwłaszcza żółwi, bogate w witaminy oraz minerały, takie jak wapń i fosfor – to one wzmacniają pancerz. Oferujemy pokarm w postaci mieszanek, gammarusa lub proszku, by każdy wybrał odpowiednią formę, zgodnie z zapotrzebowaniem zwierzaka.
 

W naszym sklepie znajdziesz sprawdzone i bezpieczne akcesoria dla płazów i gadów, a przy tym zyskasz pewność, że zaopatrujesz pupila w produkty z bezpiecznego, zweryfikowanego źródła.

pixel