Pokarm dla żółwi, gadów i płazów

ilość produktów: 1

W sklepie online lugers.pl znajdziesz pełnowartościowe karmy dla gadów, dzięki którym zadbasz o urozmaiconą dietę żółwi i jaszczurek. W ofercie mamy pokarm dla mieszkańców terrarium prosto od renomowanych producentów, takich jak Tetra i Tropical to zatem certyfikowane i bezpieczne produkty. Karmy dla gadów występują w opakowaniach o różnej wielkości, więc możesz zamówić wybrany przysmak na próbę lub ekonomicznie zaopatrzyć pupila w duże ilości pożywienia. Poznaj asortyment karm dla gadów!

Bezpieczne karmy dla żółwi i jaszczurek

W naszym sklepie znajdziesz zarówno uniwersalne kompozycje karm, jak i produkty skierowane do konkretnych grup zwierząt.
 

Dla żółwi lądowych mamy smakowite karmy złożone z traw, ziół i kwiatów, które całkowicie pokrywają zapotrzebowanie pokarmowe roślinożerców. Charakteryzuje je mniejsza zawartość białka przy podwyższonym poziomie włókna oraz wysoka zawartość wapna, by pupil cieszył się twardą skorupą i zdrowym kośćcem. Uzupełnieniem karmy dla żółwi może być bogaty w minerały i błonnik gammarus z naszego sklepu.
 

A może poszukujesz karmy dla żółwi wodnych? Polecamy naturalne pożywienie, w tym anchois bogaty w niezbędne dla podwodnych mieszkańców białko i witaminy. Znajdziesz u nas też karmę o wysokiej zawartości wapnia i fosforu dla dorastających żółwi, która wspiera ich prawidłowy rozwój.
 

Oferujemy pożywne karmy dla kameleona i karmy dla jaszczurek, dzięki którym zadbasz o zdrowie łuskowatych pupilów. Akcesoria dla gadów dostępne w sklepie Luger’s to gwarancja długiego i szczęśliwego życia zwierzaków!

pixel