Płatki dla ryb akwariowych

ilość produktów: 9

Szukasz bezpiecznego pokarmu dla bojownika, molinezji lub gupika? Wybierz płatki dla ryb, które nadają się dla gatunków pływających blisko powierzchni wody w akwarium. Płatki utrzymują się na tafli lub bardzo wolno opadają, więc stanowią łakome przysmaki. Lekkie, ale bardzo pożywne pozwolą Twoim pupilom najeść się do syta. Oferujemy certyfikowany pokarm w płatkach dla rybek stworzony przez producentów, takich jak Tetra i Tropical. Sprawdź, która karma dla ryb zadba o zdrowie Twoich podwodnych mieszkańców!

Certyfikowane płatki dla ryb akwariowych

W naszej ofercie znajdziesz płatki dla ryb roślinożernych, mięsożernych i wszystkożernych. Do wyboru masz zarówno niewielkie, jak i duże płatki, które pasują do otworów gębowych ryb o wielu rozmiarach. Nadają się one do karmienia ryb dorosłych, ale i narybku, więc na pewno uda Ci się dopasować konkretny produkt do własnych oczekiwań.
 

Co wyróżnia płatki dla ryb akwariowych z naszego sklepu? Obfitują one w cenne witaminy C, D i B, które są niezbędne do zachowania zdrowia podwodnych mieszkańców. Pokarm zawiera karotenoidy i spirulinę zwiększające intensywność ubarwienia kolorowych pupili. W asortymencie dużą popularnością cieszą się wysokobiałkowe karmy dla ryb oferowane przez producenta Tetra.
 

Pokarm w płatkach dla rybek ze sklepu lugers.pl powstał z myślą o większości gatunków akwariowych. Oferujemy też karmę (na przykład Tetra Selection) z 4 przegrodami dla ryb żyjących we wszystkich strefach akwarium. Może kupisz duże opakowanie 500 ml, które wystarczy na wiele tygodni.

pixel