Granulaty dla ryb

ilość produktów: 7

W jakim przypadku granulat dla ryb jest wskazany? Granulki polecamy zwłaszcza posiadaczom rybek pływających w środkowej i dolnej części zbiornika, ponieważ drobne pałeczki rozpuszczają się bardzo wolno, dzięki czemu docierają jak najniżej w niezmienionej postaci. Z tego względu granulat dla ryb praktycznie w ogóle nie zanieczyszcza wody, więc nie musisz jej często wymieniać. Zobacz, co dokładnie oferujemy w kategorii granulek!

Granulat dla ryb akwariowych każdego gatunku

W naszej ofercie znajdziesz granulat dla ryb akwariowych roślinożernych, mięsożernych i wszystkożernych. Wśród produktów prym wiedzie pokarm dla rybek ozdobnych bogaty w białko, które wspomaga ich prawidłowy rozwój. Wszystkie granulki mają szereg witamin (B,C,D) niezbędnych dla zdrowia pupili.
 

Szukasz najbardziej wartościowych granulek? W asortymencie sklepu lugers.pl możesz kupić pożywienie od renomowanych producentów, takich jak Tetra, który otrzymał certyfikat IFS Foods. Oznacza to, że granulat spełnia międzynarodowe wymogi bezpieczeństwa.
 

Sprawdzone granulaty dla ryb

W czym tkwi fenomen granulatów z naszej oferty? Obfitują one między innymi w karotenoidy i spirulinę, które jeszcze mocniej uwidaczniają kolorowe ubarwienie ryb. Zawierają stabilizowaną witaminę C zapobiegającą wystąpieniu chorób u podwodnych pupili. Granulat ma też prebiotyki, które wspierają trawienie oraz witaminy D i B wspomagające rozwój.
 

Dobre granulki dla ryb nie zanieczyszczają wody, są proste w podawaniu, a przy tym bardzo wydajne, wystarczą na tygodnie – przekonaj się, jak rybki je uwielbiają!

pixel