Ochrona przeciw pchłom i kleszczom - obroże i spraye

ilość produktów: 39

Dopasowana obroża przeciw pchłom czy kleszczom to przede wszystkim ochrona psa w czasie spacerów. Wówczas psiak chce się wybiegać pobawić z innymi czworonogami oraz oczywiście załatwić swoje potrzeby fizjologiczne. I dlatego przebywanie na świeżym powietrzu jest jedną z ulubionych aktywności. Z drugiej strony warto zabezpieczyć psa przed nieprzyjemnymi i groźnymi insektami. Doskonale sprawdza się obroża przeciw pchłom, jaką oferujemy w naszym sklepie.

Skuteczna obroża przeciw pchłom

Obroża przeciw pchłom jest świetną alternatywą dla tabletek, kropel czy płynów. Poza tym towarzyszy psu w każdym momencie, więc będzie się sprawdzać nawet wtedy, gdy ciężko jest przewidzieć zagrożenie. Rewelacyjnie chroni przed insektami, które znajdują się w krzakach czy też w trawie, jak i tymi przenoszonymi przez inne zwierzęta. Poza tym w ten sposób można również oszczędzić sobie kłopotów i wydatków. Obroża przeciw pchłom zadba o bezpieczeństwo psa na każdym spacerze i przy każdym kontakcie z innym pupilem. Sprawia, że wraca się z aktywności na świeżym powietrzu bez dodatkowych lokatorów, którzy niewątpliwie wpływają na komfort, jakość życia, a w przypadku kleszczy mogą również przenosić groźne dla życia bakterie. Obroże są bezpieczne dla pupili oraz opiekunów, są praktycznie niewyczuwalne i można je dopasować bez problemu do wielkości, a także potrzeb czworonogów. Przy zakładaniu oraz w czasie eksploatacji należy oczywiście stosować się do zaleceń producenta. Zobacz, które akcesoria dla psa będą Wam niezbędne na co dzień.
 

Jaka obroża przeciw pchłom i kleszczom?

Jednymi z najniebezpieczniejszych chorób u czworonogów są borelioza, spowodowana przez ugryzienie kleszcza oraz babeszjoza, która atakuje cały organizm, począwszy od serca, a skończywszy na mózgu pupila.
 

Dlatego nasz asortyment wyposażyliśmy w preparaty dla psów przeciw pchłom i kleszczom w postaci obroży, które działają przez kilka miesięcy. Obroża przeciw pchłom i kleszczom jest doskonałym rozwiązaniem zwłaszcza dla czworonogów wymagających częstych kąpieli oraz dla gatunków krótkowłosych i bezwłosych, w przypadku których zwykłe płyny mogłyby spłynąć po ciele.
 

Jakie obroże przeciw kleszczom dla psa są najlepsze? Wodoodporne, które zadziałają efektywnie nawet podczas deszczu lub kąpieli. Pupil będzie chroniony przez całą dobę, niezależnie od warunków atmosferycznych. Dobry produkt działa przez co najmniej 3 miesiące – przy zakupie zwróć uwagę właśnie na to, jak długo obroża będzie chronić zwierzaka.
 

Obroże przeciw kleszczom dla psa należy też odpowiednio dopasować do wielkości czworonoga – dlatego w naszym asortymencie znajdziesz obroże dla małych, średnich i dużych ras. Poza tym oferujemy obroże przeciw pchłom i kleszczom, które mają różne długości, by z łatwością dopasować je do szyi zwierzaka. Najpopularniejsze mają 35cm, 50cm, 60cm i 75 cm. Jeśli nie wiesz, które obroże przeciw kleszczom dla psa sprawdzą się u Twojego zwierzaka, skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy!
 

Preparaty dla psów przeciw pchłom i kleszczom od renomowanych marek

W naszej ofercie znajdziesz też obroże na pchły i obroże na kleszcze dla suk ciężarnych i w okresie laktacji, szczeniąt od 3 roku życia oraz dla seniorów. Wiele produktów ma wygodny pasek do regulacji zapięcia, co ułatwia dopasowanie ich do obwodu szyi pupila.
 

Jaka ochrona przeciw kleszczom dla psa jest najmocniejsza? Zwróć uwagę na produkty, które zawierają w składzie permetrynę, imidachlopryd oraz geraniol – to jedne z najskuteczniejszych środków, jakie mogą mieć preparaty przeciw kleszczom dla psa oraz przeciw pchłom.
 

Oferujemy obroże przeciw kleszczom dla psa tylko od renomowanych marek, które dostarczają certyfikowane produkty. Dzięki temu zyskujesz pewność, że każda obroża przeciw pchłom i kleszczom jest skuteczna i bezpieczna, co zapewni perfekcyjną ochronę Twojemu pupilowi.

pixel