Garden & Fun Smakers Universal dla ptaków wolnożyjących 55 g

Garden & Fun Smakers Universal dla ptaków wolnożyjących 55 g

3,19 zł
/ szt.
(3.19zł / 100g)
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Karma w formie Smakersa, doskonała na każdą porę roku, spełniająca potrzeby ptaków w różnych okresach życia. Nie tylko zimą, ale również na początku wiosny, w okresie lęgowym, oraz dla ptaków zamieszkujących obszary miejskie ubogie w dostęp do pokarmu, nasz produkt stanowi nieocenione wsparcie. Uniwersalna mieszanka nasion i zbóż została starannie dobrana, aby zaspokoić apetyt różnorodnych gatunków ptaków.
Składniki, takie jak nasiona słonecznika (zarówno całe, jak i łuskane), proso żółte, proso białe, nasiona mozgi kanaryjskiej, proso czerwone, pszenica, nasiona krokoszu barwierskiego, sorgo czerwone, sorgo białe, nasiona nigru, siemię lniane oraz mąka pszenna, stanowią bogatą i atrakcyjną ofertę dla ziarnojadów, wróbli, mazurków, dzwońców, sójek, i innych ptaków.
Nasza karma w formie Smakersa to nie tylko przysmak, ale także źródło energii i składników odżywczych, dostarczając niezbędne wsparcie ptakom w różnych aspektach ich życia.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel