Sabunol - na kleszcze i pchły

ilość produktów: 6

Pragniesz uchronić pupila przed niebezpieczną babeszjozą lub boreliozą? W naszym sklepie znajdziesz obroże przeciw kleszczom i pchłom, które działają nawet przez 5 miesięcy. Wyposażyliśmy asortyment w obroże Sabunol, czyli produkty polskiej marki Dr Seidel. Ich skuteczność potwierdzają specjalistyczne badania – wszystkie otrzymały rejestrację przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, zatem to 100% bezpieczne produkty.

Sabunol na pchły i kleszcze

W sklepie internetowym lugers.pl do wyboru jest obroża przeciw pchłom o wielu długościach oraz w różnej kolorystyce, dzięki czemu z łatwością dopasujesz ją do swojego pupila. Nowoczesne obroże Sabunol mają unikatowe połączenie składników, w tym permetryny, imidachloprydu i geraniolu, które wykazują wysoką skuteczność i sprawiają, że produkt jest bezpieczny dla kota lub psa.
 

Sabunol na pchły i kleszcze działa przez określony czas na przykład przez 3 lub 5 miesięcy – w opisie znajdziesz informację na temat wskazanego okresu użytkowania. Większość tego typu produktów zaczyna działać godzinę po założeniu, są również wodoodporne, więc sprawdzą się w wilgotnym środowisku na przykład podczas deszczu.

Sabunol skutecznie ochroni Twojego pupila przed niebezpiecznymi chorobami. Zabezpiecz czworonoga obrożą Sabunol!

pixel