Acana - karma

ilość produktów: 6

Ponad 20 lat doświadczenia, polska produkcja, naturalny skład… Acana to sprawdzona i bezpieczna dla czworonogów marka, która wie, czego potrzebują psy i koty do prawidłowego żywienia. W karmach Acana znajduje się nawet ponad 70% mięsa, a całość uzupełniają niezbędne warzywa i owoce, które są źródłem witamin i minerałów dla pupila. Dlatego w naszej ofercie karma Acana cieszy się ogromną popularnością wśród właścicieli mruczków i hodowców. Oferujemy suchą karmę dla psów i kotów o przeróżnych smakach na przykład wołowinę, jagnięcinę, kurczaka, a także składające się jednocześnie z kilku gatunków mięs, co jeszcze bardziej urozmaica dietę pupili.

Sucha karma Acana – dla psów i kotów

Potrzebujesz dużej karmy dla pupila na przykład 2-kilogramowej? A może wolisz małe opakowania 340g? W naszym sklepie wybierzesz produkt o preferowanej pojemności, możesz zamówić jedno duże opakowanie, albo kilka mniejszych o różnych smakach – Twój zwierzak na pewno będzie zachwycony!
 

Oferujemy suche karmy dla psów na przykład przepełnione mięsem z kaczki z wolnego wybiegu, świeżą jagnięciną lub rybami, by Twój pupil posmakował tego, co najzdrowsze. Acana dla psów to nie tylko karmy dla dorosłych zwierzaków, ale i karmy dla szczeniaków – w sklepie internetowym lugers.pl znajdziesz pożywienie dla pupila w każdym wieku.
 

W asortymencie dostępna jest również Acana dla kotów – karmy składają się nawet w 70% z mięsa, które w większości jest dehydratyzowane, więc dostarcza najwyższej jakości białka. Sucha karma dla kota, podobnie jak dla psa, nie ma wysokoglikemicznych zbóż, które obciążają układ pokarmowy pupila.
 

Acana dla kotów i psów to natura zamknięta w mięsie, owocach i warzywach. Kurczaki z wolnego wybiegu, jaja ściółkowe, ryby z wód pozbawionych zanieczyszczeń… Acana dba o to, by naturalne pożywienie nabrało jeszcze mocniejszego wydźwięku.

pixel