Gryzaki dla psa - naturalne

ilość produktów: 196

Chcesz, by Twój czworonożny pupil zawsze miał zdrowe i czyste zęby? Zamów naturalne gryzaki dla psów, które są smacznymi i zdrowymi przekąskami między głównymi posiłkami. Nie tylko dostarczają cennych składników odżywczych i mnóstwo białka, ale i zapobiegają powstawaniu kamienia nazębnego, wzmacniają zgryz i eliminują brzydki oddech. W sklepie lugers.pl znajdziesz naturalne gryzaki dla psów każdej rasy. Przysmaki przyjmują postać długich lub krótkich pasków, więc bez problemu podasz je pupilowi również poza domem. Składają się w 100% z naturalnych składników, które zostały wysuszone, więc zachowały jak najwięcej składników odżywczych. Zadbaj o dietę psa, by cieszył się długim i szczęśliwym życiem!

Naturalne gryzaki dla psa każdej rasy

Dlaczego gryzaki dla psa cieszą się dużą popularnością? To zdrowe, pełnowartościowe i kuszące przysmaki przyjmujące postać wysuszonych krtani wołowych, skór dzika, żwaczy jagnięcych, króliczych uszu i kurczaków w płatach. Wspomniane naturalne gryzaki dla psa nie zawierają szkodliwej chemii, co pozwala czworonogowi zachować zdrowie i znakomite samopoczucie.
 

Gryzaki dla psa z naszej oferty są łatwe do gryzienia, powstają z polskich surowców, a przy tym są suszone ciepłym powietrzem, dzięki czemu zachowują wartości odżywcze. Suszone przysmaki dla psów zamówisz pojedynczo lub w zestawach, te drugie zawierają na przykład 8 gryzaków o różnych smakach. W ofercie mamy też ciastka dla psa, które pozwolą Ci jeszcze bardziej urozmaicić dietę czworonożnego przyjaciela.

pixel