Mokra karma dla psa z królikiem

Super Rafi Mini Mokra karma dla psów małych ras z indykiem i wątróbką z królika 100 g
2,35 zł brutto/1szt.23,50 zł / kg brutto
- Cechy karmy: Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Skrojona na miarę potrzeb małych i miniaturowych psów – odpowiednia wielkość porcji i składników, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera kości i stawy, Wspiera odporność, Bez zbóż
- SprawdzInneKategorie:

Super Rafi Mini Mokra karma dla psów małych ras z indykiem i wątróbką z królika zestaw 10 x 100 g
22,40 zł brutto/1szt.22,40 zł / kg brutto
- Cechy karmy: Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Skrojona na miarę potrzeb małych i miniaturowych psów – odpowiednia wielkość porcji i składników, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera kości i stawy, Wspiera odporność, Bez zbóż
- SprawdzInneKategorie:

Syta Micha Classic mokra karma dla psa junior królik z burakiem i malinami 400 g
14,99 zł brutto/1szt.37,48 zł / kg brutto

Syta Micha Classic Mokra karma dla psa królik z brukwią 400 g
14,99 zł brutto/1szt.37,48 zł / kg brutto

Paka Zwierzaka Karma mokra dla psa Królik i dzik z dynią 150 g
5,99 zł brutto/1szt.39,93 zł / kg brutto

Paka Zwierzaka Seventh Heaven Karma mokra dla psa królik z borówką 400 g
13,99 zł brutto/1szt.34,98 zł / kg brutto
121 - 126 z 126 produktów
- 1
- 2
