EBI - szczotki i grzebienie

ilość produktów: 11

EBI, czyli Europet Bernina International, zaopatruje branżę zoologiczną od prawie 150 lat! Potężna firma ma własny zespół projektantów, którzy corocznie opracowują około 300 nowych, ulepszonych produktów przeznaczonych dla domowych czworonogów. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz szczotki dla psów i kotów EBI, a także grzebienie oraz produkty pielęgnacyjne. Zyskujesz pewność, że to akcesoria od jednej z najbardziej doświadczonych marek, czyli bezpieczne i certyfikowane. Zobacz, które zadbają o wygląd Twojego pupila!

Szczotki dla psów i kotów EBI

Pielęgnacja psa i kota nie zawsze bywa prosta, ale z nowoczesnymi szczotkami i grzebieniami od marki EBI stanie się czystą przyjemnością! W naszym asortymencie znajduje się między innymi grzebień EBI z ocynkowanej stali nierdzewnej, czyli odpornej na wilgoć, korozję i pęknięcia. Złożony z drobnych i grubych zębów ułatwia rozczesywanie każdego rodzaju futra. Grzebienie dla kotów i psów EBI są uniwersalne, nadają się do pielęgnacji każdej rasy.
 

A może szukasz solidnej szczotki, która poradzi sobie zwłaszcza z rozczesywaniem sierści u dużych zwierzaków? Producent EBI oferuje szczotki wykonane z naturalnych kozich włosów przeznaczone do pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry. W naszym asortymencie są też szczotki EBI z miękkich szpilek ze stali nierdzewnej, które poradzą sobie z grubym okryciem, nie podrażniając naskórka.
 

Szczotki i grzebienie dla psów i kotów EBI wyróżnia miły dla oka design – utrzymane w odcieniu czerni i postarzanego złota są nie tylko funkcjonalne, ale i eleganckie, natychmiast przykuwają wzrok.
 

W sklepie internetowym lugers.pl znajdziesz też zabawki dla czworonogów na przykład piłeczki wyposażone w gumowe wypustki, które masują dziąsła i dbają o higienę jamy ustnej pupila. Zainteresowaniem cieszą się też gumowe kostki, które doskonale zaspokajają instynktowną potrzebę gryzienia zwłaszcza przez ząbkujące szczenięta. Zadbaj o swojego czworonoga z produktami premium – zasługuje na to!

pixel