Hartz - akcesoria i zabawki

ilość produktów: 2

Hartz oferuje różnorodne akcesoria dla zwierzaka, wśród których znajdują się szczotki, kulki zapachowe do kuwety, zestawy do korygowania pazurków, zabawki i wiele innych. Akcesoria dla psów i kotów Hartz powstają od ponad 80 lat, to jedna z najstarszych marek, która przez dekady nabyła doświadczenie i wie, czego dokładnie potrzebują czworonożni przyjaciele. W naszej ofercie dużym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza zabawki dla psów Hartz, ale i gadżety dla mruczków, takie jak interaktywne ćwierkające ptaki. Wiele z nich kupisz za mniej niż 20 złotych, to zatem niedrogie zabawki dla psów i kotów – poznaj nasz asortyment!

Akcesoria dla psów i kotów Hartz

Hartz, czyli marka dla miłośników zwierząt domowych, poświęca się tworzeniu bezpiecznych i niedrogich zabawek i akcesoriów, które sprawiają, że życie zwierząt jest przyjemniejsze.
 

W naszej ofercie znajdziesz na przykład szczotkę FUR FETCHER Hartz Groomer’s Best. Rewolucyjna szczotka usuwa nawet 3 razy więcej włosów niż podczas zwykłego szczotkowania, a przy tym została pozbawiona nieprzyjemnych metalowych ostrzy. Efektywne mikrogrzebienie delikatnie wyczesują podszerstek i włos okrywowy, oszczędzając zwierzakom bólu i dyskomfortu. A całości dopełnia stabilny, wygodny uchwyt.
 

Chcesz pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z kuwety, który odstrasza gości? Polecamy kulki zapachowe Hartz dostępne w wielu zapachach. Wypełnij kuwetę tymi świeżymi, nasączonymi kwiatowymi lub owocowymi akcentami kulkami, aby Twój zwierzak mógł cieszyć się czystą kuwetą, a Ty docenisz świeżo pachnący dom. Utrzymuj kuwetę, dom i otoczenie w czystości i porządku dzięki jednemu produktowi, który zapewnia świeży, naturalny aromat dla wszystkich rodzajów żwiru, a jednocześnie jest pozbawiony toksycznych substancji.
 

Szczotki, kulki zapachowe, zabawki dla psów Hartz… dzięki tej kategorii zaopatrzysz pupila w szereg niezbędnych produktów, a przede wszystkim bezpieczne i certyfikowane akcesoria – zapraszamy!

pixel