Certech Miluś Economic Żwirek dla kota 5 L

Certech Miluś Economic Żwirek dla kota 5 L

12,99 zł
/ szt.
2,60 zł / kg
(.52zł / 100g)
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Żwirek MILUŚ ECONOMIC to produkt wytworzony z surowców naturalnie występujących w przyrodzie. Doskonale pochłania wilgoć i nieprzyjemne zapachy. Zbryla się tworząc bryłki. Właściwość zbrylania powoduje, że produkt jest bardziej wydajny i łatwy w użyciu.

Sposób stosowania: do kuwety nasypać warstwę żwirku o grubości około 5 – 6 cm. Po wchłonięciu wilgoci żwirek zużywa się tworząc bryłki. Bryłki można wygodnie usunąć łopatką. Nie ma potrzeby wymieniać całej zawartości kuwety. Pozostały w kuwecie żwirek jest higienicznie czysty. Powstałe przy użyciu braki żwirku należy uzupełniać świeżym podłożem.

Zużytego podłoża nie należy usuwać drogą sanitarną, gdyż grozi to zatkaniem kanalizacji. Produkt nie ulega przeterminowaniu.

Skład: kopalina ilasta, węglan sodu.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel