Piłki dla psa i sznury

ilość produktów: 144

Szukasz zabawek dla psa, które zachęcą go do większej aktywności? Piłki i sznury do szarpania to strzał w dziesiątkę! W naszej ofercie znajdziesz je w atrakcyjnych cenach, nawet za kilkanaście złotych, a wszystkie pochodzą od renomowanych producentów, takich jak DUVO+, Zolux i D&D, więc masz pewność, że są wysokojakościowe i bezpieczne. Zobacz, co dokładnie oferujemy Twojemu pupilowi!

Piłki dla psa i sznury do szarpania

Dlaczego sznur to fenomenalna zabawka dla Twojego zwierzaka? Przede wszystkim zaspokaja jego potrzebę gryzienia i ruchu, masuje dziąsła, czyści zęby i wzmacnia siłę.
 

Dlatego w naszym asortymencie znajdziesz sznury do szarpania o różnej długości, na przykład 47 cm, więc szybko dopasujesz je do wielkości psiaka. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza sznury wykonane w 100% z naturalnego tworzywa, czyli bawełniane lub bawełniano-lniane.
 

A co powiesz na piłki dla psa, które wykorzystasz do nauki aportowania i innych sztuczek? W asortymencie mamy małe, średnie i duże piłki, a także gotowe zestawy złożone na przykład z 3 piłeczek ze śmiesznymi nadrukami, na przykład wesołych stworków.
 

Większość piłek powstaje z miękkiego kauczuku odpornego na pogryzienia. Polecamy piłki dla psa w jaskrawych kolorach – z łatwością odnajdziesz je nawet w wyższej trawie. Zabawki do aportowania w postaci piłeczek kosztują nierzadko mniej niż 15 złotych, nie obciążysz więc nadmiernie budżetu.
 

W naszym sklepie znajdziesz też inne zabawki do aportowania lub rozrywki dla psa, na przykład gumowe kości, gryzaki, piłki dentystyczne… Mamy zabawki dla psów każdej rasy i wielkości!

pixel