Maty do lizania dla psa i zabawki na przysmaki

ilość produktów: 3

Zabawa i jedzenie jednocześnie? Czemu nie! Od tego są zabawki na przysmaki dla psów, czyli gumowe akcesoria, które wypełnisz karmą lub przekąskami. Zachęcają pupila do aktywności, stanowiąc dla niego jedno z największych wyzwań ruchowo-intelektualnych. Ukryte w zabawce przysmaki zmuszają psa do umiejętnego wyciągnięcia ich ze środka, co nie tylko ćwiczy inteligencję pupila, ale i dostarcza mu rozrywki na długi czas.

Zabawki na przysmaki dla psów

W sklepie internetowym lugers.pl możesz zakupić zabawki na smakołyki od znanych marek, takich jak na przykład Barry King. Oferujemy małe i duże akcesoria do wypełnienia jedzeniem, więc szybko wybierzesz produkt dla konkretnej rasy i wielkości psa.
 

Zabawki na smakołyki ze specjalnymi otworami i rowkami na pewno zainteresują psa – za pomocą pyska i łap musi wydobyć z nich karmę. Dzięki temu rozwija inteligencję, uczy się zaradności, a jednocześnie świetnie się bawi. Ty natomiast znajdziesz chwilę wytchnienia dla siebie, podczas gdy psiak będzie zajęty sobą.
 

Oferujemy zabawki dla psa na smakołyki wykonane z najlepszego kauczuku odpornego na szarpanie i gryzienie. Większość produktów występuje w jaskrawym kolorze, zatem nie zgubią się nawet w trakcie spaceru. Zabawki dla psów przyjmują przeróżne kształty, na przykład kości, co jeszcze bardziej urozmaica rozrywkę.

pixel