Tropical - karmy dla ryb i preparaty

ilość produktów: 1

Ponad 40 lat doświadczenia, dystrybucja na 80 krajów, certyfikowane i atestowane produkty… to tylko niektóre zalety marki Tropical, która zaopatruje domowe akwaria w najsmaczniejsze karmy i niezbędne preparaty, takie jak uzdatniacze wody do akwarium. Tropical ma wszystko, czego potrzebuje właściciel rybek. Z tego względu regularnie wzbogacamy asortyment sklepu internetowego lugers.pl o coraz doskonalsze karmy dla ryb Tropical oraz pozostałe akcesoria od renomowanej marki. Zobacz, jakie dokładnie smakołyki i środki znajdziesz w naszej ofercie!

Tropical – produkty do akwarium

Linie produkcyjne Tropical są uznawane za jedne z najlepszych na świecie. Umożliwiają tworzenie pokarmu dla rybek różniącego się każdym detalem, w tym kształtem, wielkością i zachowaniem w wodzie. Nowoczesny ekstruder pozwala na produkcję minigranulatu, granulatu i mikrogranulatu, więc każdy właściciel akwarium szybko wybierze konkretny produkt na miarę indywidualnych potrzeb.
 

Poza tym marka działa zgodnie z systemem Zarządzania Jakością ISO 9001 i systemem HCCP, co oznacza, że oferuje bezpieczne i zweryfikowane karmy oraz preparaty do akwarium Tropical.
 

I właśnie takie produkty wypełniają nasz asortyment, począwszy od karm, a skończywszy na profesjonalnych środkach. Jakie dokładnie oferujemy? Przede wszystkim akcesoria do klarowania wody, jej uzdatniania i dezynfekcji. Dzięki nim perfekcyjnie zadbasz o środowisko rybek, by żyły jak najdłużej i chętnie podbijały wodną przestrzeń.
 

A może szukasz żywych kultur bakterii do wody, które dostarczają zdrowych mikroelementów do organizmów rybek, a także dbają o wygląd i wzrost roślin wodnych? Jeśli marzysz o pięknym i ozdobnym akwarium, które wyróżni się na tle pozostałych i wzbudzi zachwyt gości, żywe kultury bakterii na pewno spotęgują efekt.
 

Preparaty do akwarium Tropical to zawsze rozsądny wybór – sprawdzone, polecane i bezpieczne posłużą Ci przez lata!

pixel