Krople na kleszcze Advantix dla psów do 4kg 0,4ml, 1 szt.

Krople na kleszcze Advantix dla psów do 4kg 0,4ml, 1 szt.

25,99 zł
/ szt.
(519.80zł / 100g)
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Advantix Spot on (40 mg + 200 mg)/ 0,4 ml, roztwór do nakrapiania;
Ochrona przed pchłami, kleszczami, komarami oraz innymi muchówkami, jak np. bolimuszkami, muchami piaskowymi

Pasożyty takie jak pchły, kleszcze i owady latające potrafią nie tylko skutecznie uprzykrzyć życie. Ich ukąszenia mogą również wywoływać reakcje alergiczne i zapalenie skóry oraz prowadzić do wtórnych infekcji bakteryjnych. Niektóre z tych natrętnych owadów przenoszą także choroby i inne pasożyty takie jak Dirofilaria Repens.

Substancje czynne zawarte w kroplach Advantix dla psów zabijają kleszcze i pchły, zanim pasożyty zdążą ukąsić naszego pupila. Advantix działa również odstraszająco na kleszcze, komary oraz inne muchówki, jak np. bolimuszki, muchy piaskowe. Dostępny w formie łatwego w aplikacji, wodoodpornego^ preparatu spot-on^ dla psów każdej wielkości i szczeniąt powyżej siódmego tygodnia życia. Advantix jest prostym rozwiązaniem w walce z pasożytami, a jego regularne stosowanie zapewni Twojemu psu bezpieczeństwo przez całe życie.

 

  • Chroni psy przed pchłami, kleszczami, komarami oraz innymi muchówkami, jak np. bolimuszkami, muchami piaskowymi.
  • Zabija pchły i kleszcze w momencie, gdy wejdą z nim w kontakt, więc nie musi dojść do ukąszenia psa
  • Odstrasza kleszcze, w tym te odpowiedzialne za porażenie kleszczowe.
  • Skuteczny nawet, gdy pies zmoknie

Advantix zawiera dwie główne substancje czynne: imidaklopryd permetrynę, które w połączeniu skutecznie chronią Twojego pupila przed pchłami, kleszczami, komarami oraz innymi muchówkami, jak np. bolimuszkami, muchami piaskowymi. Preparat podaje się punktowo, a sam zabieg jest bardzo prosty. Advantix działa nawet wtedy, gdy pies zmoknie. Preparatu Advantix nie należy stosować u kotów, ponieważ jest przeznaczony wyłącznie dla psów.

 

Sposób użytkowania:

1. Wyjmij pipetę z opakowania.
2. Trzymając pipetę w pozycji pionowej, końcówką do góry, przekręć i zdejmij końcówkę.
3. Odwróć końcówkę i umieść drugim końcem na pipecie. Przekręć końcówkę, aby przebić zamknięcie, po czym zdejmij końcówkę z pipety.
Zawartość pipety należy zakroplić na skórę psa w sposób opisany poniżej:

U psów < 25 kg: Rozsuń sierść pomiędzy łopatkami, tak aby widoczna była goła skóra. Przytknij koniec pipety do skóry i kilka razy ją ściśnij, aby wycisnąć zawartość bezpośrednio na skórę.
U psów > 25 kg: Nanieś punktowo całą zawartość pipety w równych częściach w trzech miejscach wzdłuż linii grzbietowej: od łopatek do nasady ogona.

 

Cena dotyczy 1 sztuki.

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel