Promocje Tygodnia

Karma suszona dla psa Dolina Noteci Premium królik 9 kg + gratis 2 x Smart Chews Joint Care wspomagające stawy
199,00 zł brutto/1szt.22,11 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 218,98 zł/1szt.-9%Cena regularna: 218,98 zł brutto/1szt.-9%
- Cechy karmy: Naturalny skład i suszenie w niskiej temperaturze – dla pełnej wartości odżywczej, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Bez zbóż
- SprawdzInneKategorie:

Karma suszona dla psa Dolina Noteci Premium kaczka 9 kg + gratis 2 x Smart Chews Digestive Harmony wspierające trawienie
199,00 zł brutto/1szt.22,11 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 218,98 zł/1szt.-9%Cena regularna: 218,98 zł brutto/1szt.-9%
- Cechy karmy: Naturalny skład i suszenie w niskiej temperaturze – dla pełnej wartości odżywczej, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Bez zbóż
- SprawdzInneKategorie:

Karma suszona dla psa Dolina Noteci Premium gęś 9 kg + gratis 2 x Smart Chews Brain & Focus Care wspierające pamięć i koncentrację
199,00 zł brutto/1szt.22,11 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 218,98 zł/1szt.-9%Cena regularna: 218,98 zł brutto/1szt.-9%
- Cechy karmy: Naturalny skład i suszenie w niskiej temperaturze – dla pełnej wartości odżywczej, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Bez zbóż
- SprawdzInneKategorie:

Karma suszona dla psa Dolina Noteci Premium jagnięcina 9 kg + gratis 2 x Smart Chews Allergy Relief dla psa ze skłonnościami do alergii
199,00 zł brutto/1szt.22,11 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 218,98 zł/1szt.-9%Cena regularna: 218,98 zł brutto/1szt.-9%
- Cechy karmy: Naturalny skład i suszenie w niskiej temperaturze – dla pełnej wartości odżywczej, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Bez zbóż
- SprawdzInneKategorie:

Karma suszona dla psa Dolina Noteci Premium indyk 9 kg + gratis 2 x Smart Chews Immuno Care wspierające odporność
199,00 zł brutto/1szt.22,11 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 218,98 zł/1szt.-9%Cena regularna: 218,98 zł brutto/1szt.-9%
- Cechy karmy: Naturalny skład i suszenie w niskiej temperaturze – dla pełnej wartości odżywczej, Wspiera florę bakteryjną jelit, Bez zbóż, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników
- SprawdzInneKategorie:

Karma suszona dla psa Dolina Noteci Premium dziczyzna 9 kg + gratis 2 x Smart Chews Calm & Relax wspierające redukcję stresu
199,00 zł brutto/1szt.22,11 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 218,98 zł/1szt.-9%Cena regularna: 218,98 zł brutto/1szt.-9%
- Cechy karmy: Naturalny skład i suszenie w niskiej temperaturze – dla pełnej wartości odżywczej, Wspiera florę bakteryjną jelit, Bez zbóż, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników
- SprawdzInneKategorie:

Karma suszona dla psa Dolina Noteci Premium wołowina 9 kg + gratis 2 x Smart Chews Digestive Harmony wspierające trawienie
199,00 zł brutto/1szt.22,11 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 218,98 zł/1szt.-9%Cena regularna: 218,98 zł brutto/1szt.-9%
- Cechy karmy: Naturalny skład i suszenie w niskiej temperaturze – dla pełnej wartości odżywczej, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Bez zbóż, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników
- SprawdzInneKategorie:

Karma suszona dla psa Dolina Noteci Premium dorsz 9 kg + gratis 2 x Smart Chews Allergy Relief dla psa ze skłonnościami do alergii
199,00 zł brutto/1szt.22,11 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 218,98 zł/1szt.-9%Cena regularna: 218,98 zł brutto/1szt.-9%
- Cechy karmy: Wspiera kości i stawy, Naturalny skład i suszenie w niskiej temperaturze – dla pełnej wartości odżywczej, Wspiera florę bakteryjną jelit, Bez zbóż, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla kota Piper Animals Junior z cielęciną zestaw 12 x 185 g
51,84 zł brutto/1szt.23,35 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 57,60 zł/1szt.-10%Cena regularna: 57,60 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy:
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla kota Piper Animals z jagnięciną zestaw 12 x 185 g
51,84 zł brutto/1szt.23,35 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 57,60 zł/1szt.-10%Cena regularna: 57,60 zł brutto/1szt.-10%

Mokra karma dla kota Piper Animals z kaczką zestaw 12 x 185 g
51,84 zł brutto/1szt.23,35 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 57,60 zł/1szt.-10%Cena regularna: 57,60 zł brutto/1szt.-10%

Mokra karma dla kota Piper Animals z łososiem zestaw 12 x 185 g
51,84 zł brutto/1szt.23,35 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 57,60 zł/1szt.-10%Cena regularna: 57,60 zł brutto/1szt.-10%

Mokra karma dla kota Piper Animals Sterilised z tuńczykiem zestaw 12 x 185 g
51,84 zł brutto/1szt.23,35 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 57,60 zł/1szt.-10%Cena regularna: 57,60 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy:
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla kota Piper Animals Sterilised z królikiem zestaw 12 x 185 g
51,84 zł brutto/1szt.23,35 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 57,60 zł/1szt.-10%Cena regularna: 57,60 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy:
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla kota Piper Animals z kurczakiem zestaw 12 x 185 g
51,84 zł brutto/1szt.23,35 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 57,60 zł/1szt.-10%Cena regularna: 57,60 zł brutto/1szt.-10%

Karma suszona dla psa Dolina Noteci Premium dziczyzna 9 kg
179,10 zł brutto/1szt.19,90 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 179,10 zł/1szt.0%Cena regularna: 199,00 zł brutto/1szt.-10%
- 360:
- SprawdzInneKategorie:
- Cechy karmy: Naturalny skład i suszenie w niskiej temperaturze – dla pełnej wartości odżywczej, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Bez zbóż, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego

Piper Natural Treats Gryzaki naturalne dla psa suszone szyje kacze 200 g
9,99 zł brutto/1szt.49,95 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 19,43 zł/1szt.-48%Cena regularna: 19,43 zł brutto/1szt.-49%

Piper Natural Treats Gryzaki naturalne dla psa suszona tchawica wołowa 5 szt.
9,99 zł brutto/1szt.111,00 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 16,19 zł/1szt.-38%Cena regularna: 16,19 zł brutto/1szt.-38%

Rafi Zbrylający żwirek dla kota o zapachu lawendy Standard 10 l
34,39 zł brutto/1szt.3,44 zł / l bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 32,24 zł/1szt.+6%Cena regularna: 42,99 zł brutto/1szt.-20%

Dolina Noteci Premium Zestaw Mokra karma dla kota 12 x 400 g + Rafi Zbrylający żwirek o zapachu lawendy Compact 10 l
128,76 zł brutto/1komplet9,90 zł / szt. bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 128,76 zł/1komplet0%Cena regularna: 151,48 zł brutto/1komplet-15%

Dolina Noteci Premium Zestaw Mokra karma dla kota 12 x 400 g + Rafi Zbrylający żwirek o zapachu lawendy Standard 10 l
128,76 zł brutto/1komplet9,90 zł / szt. bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 128,76 zł/1komplet0%Cena regularna: 151,48 zł brutto/1komplet-15%

Piper Natural Treats Gryzaki naturalne dla psa suszone penisy wołowe 200 g
9,99 zł brutto/1szt.49,95 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 48,75 zł/1szt.-79%Cena regularna: 48,75 zł brutto/1szt.-80%

Karma suszona dla psa Dolina Noteci Premium wołowina 3 kg
57,14 zł brutto/1szt.19,05 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 57,14 zł/1szt.0%Cena regularna: 63,49 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy: Wspiera kości i stawy, Naturalny skład i suszenie w niskiej temperaturze – dla pełnej wartości odżywczej, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Bez zbóż, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- SprawdzInneKategorie:

Karma suszona dla psa Dolina Noteci Premium gęś 9 kg
179,10 zł brutto/1szt.19,90 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 179,10 zł/1szt.0%Cena regularna: 199,00 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy: Naturalny skład i suszenie w niskiej temperaturze – dla pełnej wartości odżywczej, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Bez zbóż, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- SprawdzInneKategorie:

Karma suszona dla psa Dolina Noteci Premium kaczka 9 kg
179,10 zł brutto/1szt.19,90 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 179,10 zł/1szt.0%Cena regularna: 199,00 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy: Naturalny skład i suszenie w niskiej temperaturze – dla pełnej wartości odżywczej, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Bez zbóż, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- SprawdzInneKategorie:

Karma suszona dla psa Dolina Noteci Premium królik 9 kg
179,10 zł brutto/1szt.19,90 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 199,00 zł/1szt.-10%Cena regularna: 199,00 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy: Naturalny skład i suszenie w niskiej temperaturze – dla pełnej wartości odżywczej, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Bez zbóż, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- SprawdzInneKategorie:

Karma suszona dla psa Dolina Noteci Premium królik 3 kg
57,14 zł brutto/1szt.19,05 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 57,14 zł/1szt.0%Cena regularna: 63,49 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy: Naturalny skład i suszenie w niskiej temperaturze – dla pełnej wartości odżywczej, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Bez zbóż, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- SprawdzInneKategorie:

Karma suszona dla psa Dolina Noteci Premium kaczka 3 kg
57,14 zł brutto/1szt.19,05 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 57,14 zł/1szt.0%Cena regularna: 63,49 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy: Naturalny skład i suszenie w niskiej temperaturze – dla pełnej wartości odżywczej, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Bez zbóż, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- SprawdzInneKategorie:

Karma suszona dla psa Dolina Noteci Premium gęś 3 kg
57,14 zł brutto/1szt.19,05 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 57,14 zł/1szt.0%Cena regularna: 63,49 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy: Naturalny skład i suszenie w niskiej temperaturze – dla pełnej wartości odżywczej, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Bez zbóż, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- SprawdzInneKategorie:

Karma suszona dla psa Dolina Noteci Premium dla dorosłych psów małych ras – cielęcina z perliczką 3 kg
61,19 zł brutto/1szt.20,40 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 61,19 zł/1szt.0%Cena regularna: 67,99 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy: Skrojona na miarę potrzeb małych i miniaturowych psów – odpowiednia wielkość porcji i składników, Naturalny skład i suszenie w niskiej temperaturze – dla pełnej wartości odżywczej, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Bez zbóż, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla psa Dolina Noteci Premium bogata w dorsza puszka 800 g EDYCJA LIMITOWANA
9,99 zł brutto/1szt.12,49 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 6,99 zł/1szt.+42%Cena regularna: 14,99 zł brutto/1szt.-33%
- Cechy karmy:
- 360:
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla psa Dolina Noteci Premium bogata w dorsza zestaw 12 x 800 g EDYCJA LIMITOWANA
119,88 zł brutto/1szt.12,49 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 83,88 zł/1szt.+42%Cena regularna: 170,88 zł brutto/1szt.-30%

Karma suszona dla psa Dolina Noteci Premium dorsz 9 kg
179,10 zł brutto/1szt.19,90 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 179,10 zł/1szt.0%Cena regularna: 199,00 zł brutto/1szt.-10%
- 360:
- Cechy karmy: Wspiera kości i stawy, Naturalny skład i suszenie w niskiej temperaturze – dla pełnej wartości odżywczej, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Bez zbóż, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- SprawdzInneKategorie:

Karma suszona dla psa Dolina Noteci Premium indyk 9 kg
179,10 zł brutto/1szt.19,90 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 179,10 zł/1szt.0%Cena regularna: 199,00 zł brutto/1szt.-10%
- 360:
- Cechy karmy: Naturalny skład i suszenie w niskiej temperaturze – dla pełnej wartości odżywczej, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Bez zbóż, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- SprawdzInneKategorie:

Karma suszona dla psa Dolina Noteci Premium jagnięcina 9 kg
179,10 zł brutto/1szt.19,90 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 179,10 zł/1szt.0%Cena regularna: 199,00 zł brutto/1szt.-10%
- 360:
- Cechy karmy: Naturalny skład i suszenie w niskiej temperaturze – dla pełnej wartości odżywczej, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Bez zbóż, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- SprawdzInneKategorie:

Karma suszona dla psa Dolina Noteci Premium wołowina 9 kg
179,10 zł brutto/1szt.19,90 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 179,10 zł/1szt.0%Cena regularna: 199,00 zł brutto/1szt.-10%
- 360:
- Cechy karmy: Naturalny skład i suszenie w niskiej temperaturze – dla pełnej wartości odżywczej, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Bez zbóż, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- SprawdzInneKategorie:

Dolina Noteci Natural Treats Beef Tongues ozory wołowe przysmak dla psa 100 g
9,99 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 14,99 zł/1szt.-33%Cena regularna: 14,99 zł brutto/1szt.-33%

Dolina Noteci Natural Treats Pork Tongues ozory wieprzowe przysmak dla psa 150 g
9,99 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 12,39 zł/1szt.-19%Cena regularna: 19,99 zł brutto/1szt.-50%

Karma suszona dla psa Dolina Noteci Premium jagnięcina 3 kg
57,14 zł brutto/1szt.19,05 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 63,49 zł/1szt.-10%Cena regularna: 63,49 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy: Naturalny skład i suszenie w niskiej temperaturze – dla pełnej wartości odżywczej, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Bez zbóż, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- SprawdzInneKategorie:

Karma suszona dla psa Dolina Noteci Premium indyk 3 kg
57,14 zł brutto/1szt.19,05 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 57,14 zł/1szt.0%Cena regularna: 63,49 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy: Skrojona na miarę potrzeb małych i miniaturowych psów – odpowiednia wielkość porcji i składników, Naturalny skład i suszenie w niskiej temperaturze – dla pełnej wartości odżywczej, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Bez zbóż, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- SprawdzInneKategorie:

Karma suszona dla psa Dolina Noteci Premium dziczyzna 3 kg
57,14 zł brutto/1szt.19,05 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 57,14 zł/1szt.0%Cena regularna: 63,49 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy: Naturalny skład i suszenie w niskiej temperaturze – dla pełnej wartości odżywczej, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Bez zbóż, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- SprawdzInneKategorie:

Karma suszona dla psa Dolina Noteci Premium dorsz 3 kg
57,14 zł brutto/1szt.19,05 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 57,14 zł/1szt.0%Cena regularna: 63,49 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy: Naturalny skład i suszenie w niskiej temperaturze – dla pełnej wartości odżywczej, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Bez zbóż, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- SprawdzInneKategorie:

Karma suszona dla psa Dolina Noteci Premium dla dorosłych psów małych ras – jagnięcina z krewetkami 3 kg
61,19 zł brutto/1szt.20,40 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 61,19 zł/1szt.0%Cena regularna: 67,99 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy: Skrojona na miarę potrzeb małych i miniaturowych psów – odpowiednia wielkość porcji i składników, Naturalny skład i suszenie w niskiej temperaturze – dla pełnej wartości odżywczej, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Bez zbóż, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- SprawdzInneKategorie:

Karma suszona dla psa Dolina Noteci Premium dla dorosłych psów małych ras kaczka z królikiem 3 kg
61,19 zł brutto/1szt.20,40 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 61,19 zł/1szt.0%Cena regularna: 67,99 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy: Skrojona na miarę potrzeb małych i miniaturowych psów – odpowiednia wielkość porcji i składników, Naturalny skład i suszenie w niskiej temperaturze – dla pełnej wartości odżywczej, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Bez zbóż, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- SprawdzInneKategorie:

Karma suszona dla psa Dolina Noteci Premium dla dorosłych psów małych ras indyk z gęsią 3 kg
61,19 zł brutto/1szt.20,40 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 61,19 zł/1szt.0%Cena regularna: 67,99 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy: Skrojona na miarę potrzeb małych i miniaturowych psów – odpowiednia wielkość porcji i składników, Naturalny skład i suszenie w niskiej temperaturze – dla pełnej wartości odżywczej, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Bez zbóż, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- SprawdzInneKategorie:

Dolina Noteci Natural Treats Lamb Lungs płuca jagnięce przysmak dla psa zestaw 9 x 100 g
44,91 zł brutto/1szt.49,90 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 44,91 zł/1szt.0%Cena regularna: 179,91 zł brutto/1szt.-75%

Dolina Noteci Natural Treats Veal Liver wątroba cielęca przysmak dla psa zestaw 9 x 150 g
44,91 zł brutto/1szt.33,27 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 84,83 zł/1szt.-47%Cena regularna: 292,50 zł brutto/1szt.-85%

Dolina Noteci Natural Treats Veal Rumen żwacze cielęce przysmak dla psa zestaw 8 x 100 g
39,92 zł brutto/1szt.49,90 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 39,92 zł/1szt.0%Cena regularna: 123,92 zł brutto/1szt.-68%

Mokra karma dla psa Dolina Noteci Premium bogata w cielęcinę z zielonym groszkiem 6 x 800 g + gratis Piper Animals z sercami z kurczaka i szpinakiem 400 g
47,99 zł brutto/1szt.10,00 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 59,99 zł/1szt.-20%Cena regularna: 59,99 zł brutto/1szt.-20%

Mokra karma dla psa Dolina Noteci Premium bogata w cielęcinę z zielonym groszkiem 6 x 800 g + Piper Animals z kaczką i gruszką 400 g Gratis
47,99 zł brutto/1szt.10,00 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 59,99 zł/1szt.-20%Cena regularna: 59,99 zł brutto/1szt.-20%

Mokra karma dla psa Dolina Noteci Premium bogata w cielęcinę z zielonym groszkiem 6 x 800 g + Piper Animals z indykiem i brokułem 400 g Gratis
47,99 zł brutto/1szt.10,00 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 59,99 zł/1szt.-20%Cena regularna: 59,99 zł brutto/1szt.-20%

Rafi Crunch Gryzaki naturalne Przysmak dla psa szyje kacze 200 g
9,99 zł brutto/1szt.49,95 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 18,13 zł/1szt.-44%Cena regularna: 18,13 zł brutto/1szt.-45%
- Cechy karmy:
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla psa Dolina Noteci Premium bogata w indyka zestaw 6 x 800 g + gratis Piper Animals z sercami z kurczaka i szpinakiem 400 g
47,99 zł brutto/1szt.10,00 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 59,99 zł/1szt.-20%Cena regularna: 59,99 zł brutto/1szt.-20%

Mokra karma dla psa Dolina Noteci Premium bogata w dziczyznę zestaw 6 x 800 g + gratis Piper Animals z sercami z kurczaka i szpinakiem 400 g
47,99 zł brutto/1szt.10,00 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 59,99 zł/1szt.-20%Cena regularna: 59,99 zł brutto/1szt.-20%

Mokra karma dla psa Dolina Noteci Premium bogata w dziczyznę zestaw 6 x 800 g + Piper Animals z kaczką i gruszką 400 g Gratis
47,99 zł brutto/1szt.10,00 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 59,99 zł/1szt.-20%Cena regularna: 59,99 zł brutto/1szt.-20%

Mokra karma dla psa Dolina Noteci Premium bogata w indyka zestaw 6 x 800 g + Piper Animals z kaczką i gruszką 400 g Gratis
47,99 zł brutto/1szt.10,00 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 59,99 zł/1szt.-20%Cena regularna: 59,99 zł brutto/1szt.-20%

Mokra karma dla psa Dolina Noteci Premium bogata w gęś z ziemniakami zestaw 6 x 800 g + Piper Animals z kaczką i gruszką 400 g Gratis
59,99 zł brutto/1szt.12,50 zł / kg brutto

Mokra karma dla psa Dolina Noteci Premium bogata w gęś z ziemniakami zestaw 6 x 800 g + Piper Animals z indykiem i brokułem 400 g Gratis
59,99 zł brutto/1szt.12,50 zł / kg brutto

Mokra karma dla psa Dolina Noteci Premium bogata w indyka zestaw 6 x 800 g + Piper Animals z indykiem i brokułem 400 g Gratis
47,99 zł brutto/1szt.10,00 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 59,99 zł/1szt.-20%Cena regularna: 59,99 zł brutto/1szt.-20%

Mokra karma dla psa Dolina Noteci Premium bogata w dziczyznę zestaw 6 x 800 g + Piper Animals z indykiem i brokułem 400 g Gratis
47,99 zł brutto/1szt.10,00 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 59,99 zł/1szt.-20%Cena regularna: 59,99 zł brutto/1szt.-20%

Spółka Zoo Design Materiałowa torba z kieszenią zielono-pomarańczowa
39,99 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 45,46 zł/1szt.-12%Cena regularna: 45,46 zł brutto/1szt.-12%

Spółka Zoo Design Materiałowa torba z kieszenią fioletowo-czarna
39,99 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 45,46 zł/1szt.-12%Cena regularna: 45,46 zł brutto/1szt.-12%

Spółka Zoo Design Materiałowa torba z kieszenią pomarańczowo-fioletowa
39,99 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 45,46 zł/1szt.-12%Cena regularna: 45,46 zł brutto/1szt.-12%

Spółka Zoo Design Pojemna materiałowa torba saszetka nerka Kolor różowy
34,99 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 40,59 zł/1szt.-13%Cena regularna: 40,59 zł brutto/1szt.-14%

Spółka Zoo Design Pojemna materiałowa torba saszetka nerka Kolor musztardowy
34,99 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 40,59 zł/1szt.-13%Cena regularna: 40,59 zł brutto/1szt.-14%

Mokra karma dla psa Rafi mix smaków 24 x 400 g
125,71 zł brutto/1szt.13,09 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 139,68 zł/1szt.-10%Cena regularna: 139,68 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy:
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla kota filet z łososia Dolina Noteci Premium 85 g
6,99 zł brutto/1szt.82,24 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 8,49 zł/1szt.-17%Cena regularna: 8,49 zł brutto/1szt.-18%
- Cechy karmy: Bez zbóż, Zawiera niezbędną taurynę, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla kota filet z piersi indyka Dolina Noteci Premium 85 g
6,99 zł brutto/1szt.82,24 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 8,49 zł/1szt.-17%Cena regularna: 8,49 zł brutto/1szt.-18%
- Cechy karmy: Bez zbóż, Zawiera niezbędną taurynę, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- 360:
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla kota filet z piersi kurczaka Dolina Noteci Premium 85 g
6,99 zł brutto/1szt.82,24 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 8,49 zł/1szt.-17%Cena regularna: 8,49 zł brutto/1szt.-18%
- Cechy karmy: Bez zbóż, Zawiera niezbędną taurynę, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla kota filet z tuńczyka Dolina Noteci Premium 85 g
6,99 zł brutto/1szt.82,24 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 8,49 zł/1szt.-17%Cena regularna: 8,49 zł brutto/1szt.-18%
- Cechy karmy: Bez zbóż, Zawiera niezbędną taurynę, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla kota Dolina Noteci Premium danie z tuńczyka 10 x 85 g + danie z tuńczyka 85 g gratis
40,77 zł brutto/1szt.47,96 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 40,77 zł/1szt.0%Cena regularna: 45,30 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy: Bez zbóż, Zawiera niezbędną taurynę, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla kota Dolina Noteci Premium danie z królika zestaw 10 x 85 g + danie z tuńczyka 85 g gratis
40,77 zł brutto/1szt.47,96 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 40,77 zł/1szt.0%Cena regularna: 45,30 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy: Bez zbóż, Zawiera niezbędną taurynę, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla kota Dolina Noteci Premium Sterilised danie z kaczki 10 x 85 g + danie z tuńczyka 85 g gratis
40,77 zł brutto/1szt.47,96 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 40,77 zł/1szt.0%Cena regularna: 45,30 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy: Bez zbóż, Zawiera niezbędną taurynę, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Specjalistyczna - dla zwierząt o konkretnych potrzebach żywieniowych, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla kota Dolina Noteci Premium Junior danie z dorsza z sardynką zestaw 10 x 85 g + danie z tuńczyka 85 g gratis
40,77 zł brutto/1szt.47,96 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 40,77 zł/1szt.0%Cena regularna: 45,30 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy:
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla kota filet z piersi indyka Dolina Noteci Premium zestaw 10 x 85 g + danie z tuńczyka 85 g gratis
66,92 zł brutto/1szt.78,73 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 80,63 zł/1szt.-17%Cena regularna: 80,63 zł brutto/1szt.-17%
- Cechy karmy: Bez zbóż, Zawiera niezbędną taurynę, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla kota filet z tuńczyka Dolina Noteci Premium zestaw 10 x 85 g + danie z tuńczyka 85 g gratis
66,92 zł brutto/1szt.78,73 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 80,63 zł/1szt.-17%Cena regularna: 80,63 zł brutto/1szt.-17%
- Cechy karmy: Bez zbóż, Zawiera niezbędną taurynę, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla kota filet z piersi kurczaka Dolina Noteci Premium zestaw 10 x 85 g + danie z tuńczyka 85 g gratis
66,92 zł brutto/1szt.78,73 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 80,63 zł/1szt.-17%Cena regularna: 80,63 zł brutto/1szt.-17%
- Cechy karmy: Bez zbóż, Zawiera niezbędną taurynę, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla kota Dolina Noteci Premium filety mix smaków 12 x 85 g
80,28 zł brutto/1szt.78,71 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 96,72 zł/1szt.-17%Cena regularna: 96,72 zł brutto/1szt.-17%
- Cechy karmy: Bez zbóż, Zawiera niezbędną taurynę, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla psa Rafi z kaczką zestaw 24 x 400 g
125,71 zł brutto/1szt.13,09 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 139,68 zł/1szt.-10%Cena regularna: 139,68 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy:
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla psa Rafi z przepiórką zestaw 24 x 400 g
125,71 zł brutto/1szt.13,09 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 139,68 zł/1szt.-10%Cena regularna: 139,68 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy:
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla psa Rafi z dziczyzną zestaw 24 x 400 g
125,71 zł brutto/1szt.13,09 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 139,68 zł/1szt.-10%Cena regularna: 139,68 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy:
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla psa Rafi z indykiem zestaw 24 x 400 g
125,71 zł brutto/1szt.13,09 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 139,68 zł/1szt.-10%Cena regularna: 139,68 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy:
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla psa Rafi z jagnięciną zestaw 24 x 400 g
125,71 zł brutto/1szt.13,09 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 139,68 zł/1szt.-10%Cena regularna: 139,68 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy:
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla psa Rafi z wołowiną zestaw 24 x 400 g
125,71 zł brutto/1szt.13,09 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 139,68 zł/1szt.-10%Cena regularna: 139,68 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy:
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla psa Rafi żołądki wołowe z szynką zestaw 24 x 400 g
125,93 zł brutto/1szt.13,12 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 139,92 zł/1szt.-10%Cena regularna: 139,92 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy:
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla psa Rafi z królikiem zestaw 24 x 400 g
125,93 zł brutto/1szt.13,12 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 139,92 zł/1szt.-10%Cena regularna: 139,92 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy:
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla kota Dolina Noteci Premium Junior danie z dorsza z sardynką zestaw 10 x 85 g
40,77 zł brutto/1szt.47,96 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 40,77 zł/1szt.0%Cena regularna: 45,30 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy:
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla kota Dolina Noteci Premium Sterilised danie z kaczki zestaw 10 x 85 g
40,77 zł brutto/1szt.47,96 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 40,77 zł/1szt.0%Cena regularna: 45,30 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy: Bez zbóż, Zawiera niezbędną taurynę, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Specjalistyczna - dla zwierząt o konkretnych potrzebach żywieniowych, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego

Mokra karma dla kota Dolina Noteci Premium danie z królika zestaw 10 x 85 g
40,77 zł brutto/1szt.47,96 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 40,77 zł/1szt.0%Cena regularna: 45,30 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy: Bez zbóż, Zawiera niezbędną taurynę, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego

Mokra karma dla kota Dolina Noteci Premium danie z tuńczyka zestaw 10 x 85 g
40,77 zł brutto/1szt.47,96 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 40,77 zł/1szt.0%Cena regularna: 45,30 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy: Bez zbóż, Zawiera niezbędną taurynę, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego

Mokra karma dla psa Rafi z sercami wołowymi i dzikiem zestaw 24 x 400 g
125,71 zł brutto/1szt.13,09 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 139,68 zł/1szt.-10%Cena regularna: 139,68 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy:
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla psa Rafi z jeleniem zestaw 24 x 400 g
125,71 zł brutto/1szt.13,09 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 139,68 zł/1szt.-10%Cena regularna: 139,68 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy:
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla psa Rafi z gęsią zestaw 24 x 400 g
125,71 zł brutto/1szt.13,09 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 139,68 zł/1szt.-10%Cena regularna: 139,68 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy:
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla psa Rafi z cielęciną zestaw 24 x 400 g
125,71 zł brutto/1szt.13,09 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 139,68 zł/1szt.-10%Cena regularna: 139,68 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy:
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla psa Rafi mix smaków zestaw 12 x 400 g
62,86 zł brutto/1szt.13,10 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 69,84 zł/1szt.-9%Cena regularna: 69,84 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy:
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla kotów sterylizowanych Piper Animals Sterilised z tuńczykiem 100 g
3,49 zł brutto/1szt.34,90 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 3,99 zł/1szt.-12%Cena regularna: 3,99 zł brutto/1szt.-13%
- Cechy karmy:
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla kota Dolina Noteci Premium Mix dań 10 x 85 g + danie z tuńczyka 85 g gratis
40,77 zł brutto/1szt.47,96 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 40,77 zł/1szt.0%Cena regularna: 45,30 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy: Bez zbóż, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera niezbędną taurynę, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla psów junior małych ras Dolina Noteci Premium bogata w serca z indyka z wątróbką z gęsi zestaw 12 x 185 g
66,64 zł brutto/1szt.30,02 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 66,64 zł/1szt.0%Cena regularna: 74,04 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy:
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla psów junior małych ras Dolina Noteci Premium bogata w wątróbkę z królika z ozorami z jelenia zestaw 12 x 185 g
66,64 zł brutto/1szt.30,02 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 66,64 zł/1szt.0%Cena regularna: 74,04 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy:
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla psów junior małych ras Dolina Noteci Premium bogata w żołądki jagnięce zestaw 12 x 185 g
66,64 zł brutto/1szt.30,02 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 66,64 zł/1szt.0%Cena regularna: 74,04 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy:
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla psów junior małych ras Dolina Noteci Premium bogata w żołądki z kurczaka z wątróbką cielęcą zestaw 12 x 185 g
66,64 zł brutto/1szt.30,02 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 66,64 zł/1szt.0%Cena regularna: 74,04 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy:
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla psa Dolina Noteci Premium junior mix 12 x 300 g
82,30 zł brutto/1szt.22,86 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 91,44 zł/1szt.-10%Cena regularna: 91,44 zł brutto/1szt.-10%

Karma sucha dla kota Piper Animals ze świeżym kurczakiem 3 kg
59,99 zł brutto/1szt.20,00 zł / kg brutto
- Cechy karmy:
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla kota Dolina Noteci Premium Sterilised danie z wołowiny 10 x 85 g + danie z tuńczyka 85 g gratis
40,77 zł brutto/1szt.47,96 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 40,77 zł/1szt.0%Cena regularna: 45,30 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy: Bez zbóż, Zawiera niezbędną taurynę, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Specjalistyczna - dla zwierząt o konkretnych potrzebach żywieniowych, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Min. 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
- SprawdzInneKategorie:

Karma mokra dla psa alergika Dolina Noteci Premium Pure bogata w wołowiną z ryżem brązowym zestaw 6 x 800 g
84,56 zł brutto/1szt.17,62 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 84,56 zł/1szt.0%Cena regularna: 93,96 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy: Dla alergików, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Specjalistyczna - dla zwierząt o konkretnych potrzebach żywieniowych, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Zawiera jedno źródło białka (monobiałkowa) – idealna dla zwierząt z nietolerancjami pokarmowymi
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla psa alergika Dolina Noteci Premium Pure bogata w jagnięcinę zestaw 6 x 800 g
84,56 zł brutto/1szt.17,62 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 84,56 zł/1szt.0%Cena regularna: 93,96 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy: Bez zbóż, Dla alergików, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Specjalistyczna - dla zwierząt o konkretnych potrzebach żywieniowych, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Zawiera jedno źródło białka (monobiałkowa) – idealna dla zwierząt z nietolerancjami pokarmowymi
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla psa alergika Dolina Noteci Premium Pure bogata w gęś z jabłkiem zestaw 6 x 800 g
97,42 zł brutto/1szt.20,30 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 97,42 zł/1szt.0%Cena regularna: 108,24 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy: Bez zbóż, Dla alergików, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Specjalistyczna - dla zwierząt o konkretnych potrzebach żywieniowych, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Zawiera jedno źródło białka (monobiałkowa) – idealna dla zwierząt z nietolerancjami pokarmowymi
- SprawdzInneKategorie:

Karma mokra dla psa alergika Dolina Noteci Premium Pure bogata w kaczkę zestaw 6 x 800 g
94,45 zł brutto/1szt.19,68 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 94,45 zł/1szt.0%Cena regularna: 104,94 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy: Bez zbóż, Dla alergików, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Specjalistyczna - dla zwierząt o konkretnych potrzebach żywieniowych, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Zawiera jedno źródło białka (monobiałkowa) – idealna dla zwierząt z nietolerancjami pokarmowymi
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla psa alergika Dolina Noteci Premium Pure bogata w kurczaka z ryżem zestaw 6 x 800 g
84,56 zł brutto/1szt.17,62 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 84,56 zł/1szt.0%Cena regularna: 93,96 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy: Dla alergików, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Specjalistyczna - dla zwierząt o konkretnych potrzebach żywieniowych, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Zawiera jedno źródło białka (monobiałkowa) – idealna dla zwierząt z nietolerancjami pokarmowymi
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla psa alergika Dolina Noteci Premium Pure bogata w indyka z ziemniakami zestaw 6 x 800 g
84,56 zł brutto/1szt.17,62 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 84,56 zł/1szt.0%Cena regularna: 93,96 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy: Bez zbóż, Dla alergików, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Specjalistyczna - dla zwierząt o konkretnych potrzebach żywieniowych, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Zawiera jedno źródło białka (monobiałkowa) – idealna dla zwierząt z nietolerancjami pokarmowymi
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla psa alergika Dolina Noteci Premium Pure bogata w dziczyznę zestaw 6 x 800 g
84,56 zł brutto/1szt.17,62 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 84,56 zł/1szt.0%Cena regularna: 93,96 zł brutto/1szt.-10%
- Cechy karmy: Bez zbóż, Dla alergików, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Specjalistyczna - dla zwierząt o konkretnych potrzebach żywieniowych, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera odporność, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, Wspiera kości i stawy, Zawiera jedno źródło białka (monobiałkowa) – idealna dla zwierząt z nietolerancjami pokarmowymi
- SprawdzInneKategorie:

Mokra karma dla kotów sterylizowanych Rafi Cat Adult z tuńczykiem zestaw 10 x 100 g
30,06 zł brutto/1szt.30,06 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 33,40 zł/1szt.-10%Cena regularna: 33,40 zł brutto/1szt.-10%

Mokra karma dla kota Rafi Cat Adult z kaczką zestaw 10 x 100 g
30,06 zł brutto/1szt.30,06 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 33,40 zł/1szt.-10%Cena regularna: 33,40 zł brutto/1szt.-10%

Mokra karma dla kota Rafi Cat Adult z indykiem zestaw 10 x 100 g
30,06 zł brutto/1szt.30,06 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 33,40 zł/1szt.-10%Cena regularna: 33,40 zł brutto/1szt.-10%

Mokra karma dla kota Rafi Cat Adult z cielęciną zestaw 10 x 100 g
30,06 zł brutto/1szt.30,06 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 33,40 zł/1szt.-10%Cena regularna: 33,40 zł brutto/1szt.-10%

Mokra karma dla kota MIX Rafi Cat Adult Mix 12 x 100 g
35,75 zł brutto/1szt.29,79 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 39,72 zł/1szt.-10%Cena regularna: 39,72 zł brutto/1szt.-10%

Mokra karma dla kota MIX Rafi Cat Adult Mix 24 x 100 g
71,71 zł brutto/1szt.29,88 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 79,68 zł/1szt.-10%Cena regularna: 79,68 zł brutto/1szt.-10%

Karma sucha dla kota Rafi Cat z jagnięciną 7 kg
76,49 zł brutto/1szt.10,93 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 69,99 zł/1szt.+9%Cena regularna: 84,99 zł brutto/1szt.-10%

Mokra karma dla psa Dolina Noteci Premium junior mix 12 x 185 g
67,99 zł brutto/1szt.30,63 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 67,99 zł/1szt.0%Cena regularna: 79,99 zł brutto/1szt.-15%
- SprawdzInneKategorie:
- Cechy karmy:

Mokra karma dla psa Rafi Mix 12 x 300 g
45,04 zł brutto/1szt.12,51 zł / kg bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 50,04 zł/1szt.-9%Cena regularna: 50,04 zł brutto/1szt.-10%
1 - 120 z 187 produktów
- 1
- 2

