Karma monobiałkowa dla psa

Gaczoo Mono Protein karma mokra dla psa wołowina 400 g
12,90 zł brutto/1szt.32,25 zł / kg brutto

Gaczoo Miejska Miska karma mokra dla psa szaszłyk z kurczaka 400 g
10,99 zł brutto/1szt.27,48 zł / kg brutto

Gaczoo Mono Protein Ultra karma mokra dla psa kangur 400 g
15,90 zł brutto/1szt.39,75 zł / kg brutto

Gaczoo Mono Protein Ultra karma mokra dla psa kozina 400 g
14,90 zł brutto/1szt.37,25 zł / kg brutto

Syta Micha Classic Mokra karma dla psa indyk z mango 400 g
14,99 zł brutto/1szt.37,48 zł / kg brutto

Animal Island Everyday Mono Karma mokra saszetki dla psa kaczka 9 x 300 g
84,99 zł brutto/1szt.31,48 zł / kg brutto

Animal Island Everyday Mono Karma mokra saszetki dla psa indyk 9 x 300 g
84,99 zł brutto/1szt.31,48 zł / kg brutto

Animal Island Everyday Mono Karma mokra saszetki dla psa cielęcina 9 x 300 g
96,99 zł brutto/1szt.35,92 zł / kg brutto

Animal Island Everyday Mono Karma mokra saszetki dla psa mix 9 x 300 g (3 x cielęcina,3 x indyk, 3 x kaczka)
91,99 zł brutto/1szt.34,07 zł / kg brutto

Super Rafi Mini Pure Line Mokra karma dla psów małych ras mix smaków zestaw 12 x 185 g
48,96 zł brutto/1szt.22,05 zł / kg brutto
- Cechy karmy: Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych, Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników, Skrojona na miarę potrzeb małych i miniaturowych psów – odpowiednia wielkość porcji i składników, Wspiera florę bakteryjną jelit, Wspiera kości i stawy, Wspiera odporność, Bez zbóż, Zawiera jedno źródło białka (monobiałkowa) – idealna dla zwierząt z nietolerancjami pokarmowymi, Dla alergików
- SprawdzInneKategorie:

Wiejska Zagroda mokra karma dla psa dorosłego fileciki wołowina monoproteinowa 280 g
12,99 zł brutto/1szt.46,39 zł / kg brutto
