VERSELE LAGA - pokarm dla gryzoni

ilość produktów: 60

Korzenie firmy VERSELE LAGA sięgają rodzinnego interesu, który z czasem przekształcił się w międzynarodowe przedsiębiorstwo słynące z karm dla gryzoni i ptaków. Marka dostarcza starannie wyselekcjonowane produkty już o 1932 roku, więc przez prawie 100 lat zyskała renomę i doświadczenie. Dlatego nasz asortyment wyposażyliśmy w pokarm dla gryzoni i ptaków VERSELE LAGA w przyjaznych cenach na każdą kieszeń. Zobacz, który przypadnie do gustu Twojemu pupilowi!

VERSELE LAGA dla ptaków i gryzoni

Szukasz pożywnej karmy dla świnki morskiej, chomika lub królika? Zwróć uwagę na asortyment karm dla gryzoni przyjmujący postać wypiekanych kolb, chrupek czy suszonych warzyw i owoców. Są bogate w białko (nawet ponad 10%), które jest podstawowym budulcem w organizmie każdego gryzonia.
 

Zwłaszcza wypiekane kolby cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ są łatwe do zamocowania w klatce, a o ich chrupkość i świeżość dba folia typu Freshpack. Kolby składają się tylko z naturalnych produktów bez szkodliwych konserwantów, barwników i ulepszaczy. Masz pewność, że oferujesz pupilowi przekąskę o prostym i czystym składzie, która zadba o jego zdrowie i samopoczucie oraz doda energii.
 

A może szukasz smakołyków dla papug lub kanarków? I w tym przypadku producent oferuje kolby ( tradycyjne, polane miodem lub z dodatkiem orzechów) oraz pełnowartościowe karmy w postaci mieszanek roślinnych. Prosty skład, mnóstwo witamin i minerałów, wysoka zawartość białka – dostarczysz egzotycznemu przyjacielowi wszystko to, co najlepsze.
 

Pokarm dla gryzoni i ptaków VERSELE LAGA jest dostępny w opakowaniach o różnych pojemnościach. Możesz zamówić kilka małych saszetek o zróżnicowanych smakach, albo jedno 2-kilogramowe opakowanie zawierające karmę o ulubionym smaku pupila. Ze sklepem internetowym lugers.pl zadbasz o codzienne obiady i przekąski każdego ptaka i gryzonia – zapraszamy!

pixel