Tetra - produkty akwarystyczne

ilość produktów: 28

Chcesz zatroszczyć się o swojego wodnego pupila? Tetra została uznana przez ekspertów za najlepszą niemiecką markę w branży wodnej w 2022 roku. Kupując produkty tej marki możesz być pewny, że Twoje rybki, żółwie i jaszczurki dostają wszystko, co najlepsze! Nasza oferta jest bogata w pokarm dla ryb oraz inne produkty marki Tetra. To naturalne, certyfikowane i bezpieczne specjały, dzięki którym pupile będą cieszyły się zdrowiem przez długi czas. Zobacz, co dokładnie mamy w asortymencie!

Tetra – produkty akwarystyczne

Produkcja w Niemczech, sukces na całym świecie – w ten sposób reklamuje się marka Tetra. Jej produkty są objęte certyfikatem IFS Foods, który potwierdza jakość i 100% bezpieczeństwo każdego pokarmu i preparatu. Zyskujesz pewność, że dostarczasz rybkom, jaszczurkom czy żółwiom zweryfikowane produkty, które zadbają o ich energię, zdrowie i samopoczucie.
 

Wyspecjalizowani biolodzy, chemicy, weterynarze i inżynierowie opracowują autorskie składy karm i preparatów, by każdy właściciel rybek czy gadów był usatysfakcjonowany. Ogromną popularnością cieszy się zwłaszcza pokarm dla ryb Tetra w postaci granulek, płatków czy tabletek dla wszystkich gatunków ozdobnych. Dzięki nim dostarczysz pokarm dla wszystkich rybek, zarówno żyjących na dnie, jak i przy tafli wody.
 

Tetra, produkty akwarystyczne, to nie tylko karma dla rybek, ale i pokarm dla gadów. Polecamy zwłaszcza pałeczki dla żółwi bogate w witaminy i minerały (głównie wapń), które wzmacniają kości i pancerz. Pokarm dla żółwi Tetra ma uniwersalny smak, więc przypadnie do gustu każdemu pupilowi.
 

Mamy również akcesoria dla ryb i gadów, takie jak środki do uzdatniania wody oraz preparaty usuwające glony. W naszej ofercie znajdziesz niezbędne produkty Tetra – przyjazne cenowo, 100% bezpieczne i naturalne.

pixel