FURminator - szczotki

ilość produktów: 14

Szukasz profesjonalnego narzędzia do usuwania martwego podszerstka u psów i kotów? Wybierz FURminator, czyli jedyny na rynku gadżet, który perfekcyjnie, szybko i skutecznie radzi sobie z linieniem zwierząt. FURminator został opracowany przez profesjonalną groomerkę i jej męża, a urządzenie praktycznie od razu podbiło serca właścicieli czworonogów. FURminator okazał się tak skuteczny, że otrzymał globalną nagrodę „Marka Roku” przyznaną w Pałacu Hofburg w Wiedniu. Międzynarodowe wyróżnienie świadczy o tym, że najwięksi specjaliści docenili innowacyjną szczotkę, podobnie jak właściciele czworonogów. Szczotka FURminator jest intuicyjna w obsłudze, a w naszym asortymencie znajdziesz modele do sierści krótkiej i długiej – zapraszamy!

FURminator dla psów i kotów

Chociaż na rynku znajduje się wiele produktów do wyczesywania podszerstka, to szczotka FURminator jako jedyna z tej dziedziny została wyróżniona podczas World Branding Awards Animals Edition.
 

To profesjonalne urządzenie wbrew pozorom nie jest drogie – w naszym sklepie kupisz je w przyjaznej cenie. W ofercie mamy modele przeznaczone dla psów i kotów dla ras krótkowłosych oraz długowłosych. Nadają się do pielęgnacji każdej rasy i zwierzaka o dowolnej wielkości, więc na pewno wybierzesz produkt na miarę indywidualnych potrzeb.
 

FURminator dla psa usuwa podszerstek i martwe włosy, eliminując linienie do 99%! Te szczotki dla psów są skonstruowane tak, by nie podrażniały nawet wrażliwej skóry, ponieważ mają osłonięte krawędzie ze stali nierdzewnej (odpornej na korozję) i ergonomiczny kształt. Jeśli jesteś właścicielem mruczka, Twoje oczekiwania spełni FURminator dla kota, który działa podobnie jak ten dla psa.
 

Pamiętaj jednak, by przed zastosowaniem urządzenia dokładnie przeczytać instrukcję obsługi i przeciwwskazania do stosowania FURminatora. W ten sposób zadbasz o to, by zabieg pielęgnacyjny przebiegał bezpiecznie i płynnie.

pixel