Milord - przysmaki dla psów i kotów

ilość produktów: 187

Szukasz zdrowych przekąsek dla swojego pupila? Marka Milord jest znana z ciasteczek, gryzaków i łakoci, które powstają z polskiego mięsa tylko ze zweryfikowanych hodowli. Przysmaki Milord mają bardzo wysoką zawartość białka oraz witamin A, K i C, co sprawia, że pies lub kot cieszy się zdrowiem, energią i zbilansowaną dietą. Zobacz, które przekąski ucieszą podniebienia Twojego zwierzaka!

Przysmaki Milord dla psa

Zdrowe, wysokobiałkowe, z polskiego mięsa – to wyróżnia psie ciastka marki Milord, które zabierzesz na każdy spacer. Do wyboru są różnorodne smaki, takie jak królik z marchewką, indyk z bananem czy kurczak i ostropest, więc na pewno trafisz w gust psiaka. Ciastka są pozbawione konserwantów, barwników i wzmacniaczy, to całkowicie naturalny produkt, który nie uczula nawet psów ze skłonnościami do alergii. Ciastka dla psów Milord mają prosty skład - często jest to mięso mięśniowe oraz warzywa, takie jak burak czy marchew, będąca świetnym źródłem beta karotenu.
 

A co powiesz na gryzaki dla psów w postaci poroża jelenia, uszu króliczych lub ścięgien wołowych? Jeśli Twój pupil lubi podgryzać i żuć, pokocha te przysmaki dla psa od pierwszego kęsa. Twarde przekąski nie pękają jak zwykła kość, a jednocześnie są bogate w szpik. Każdy gryzak powstaje podczas obróbki termicznej - przysmaki są suszone ciepłym powietrzem w odpowiednio niskich temperaturach, co eliminuje ryzyko epidemiologiczne, a jednocześnie pozwala zachować wszystkie niezbędne wartości odżywcze. Przysmaki różnią się rozmiarem, więc łatwo dopasujesz konkretny do własnego psa.
 

Milord przysmaki dla kotów

Marka oferuje też prawdziwe łakocie dla kotów na przykład suszone kawałki kurczaka, dorsza, indyka lub gęsi. Te rarytasy obfitują w witaminy A i D3, dzięki którym sierść futrzaków staje się lśniąca, kości mocne, a skóra odżywiona.
 

Milord przysmaki dla kotów również nie zawierają konserwantów, wzmacniaczy i aromatów, są więc bezpieczne dla kotów, dostarczają im wszystkich niezbędnych składników. To 100% mięsa, a co za tym idzie w pełni bezpieczny pokarm.
 

W naszym asortymencie znajdziesz najnowsze przysmaki Milord, nie tylko pojedyncze produkty, ale i zestawy złożone z kilku rodzajów gryzaków lub ciasteczek – to tańsza alternatywa. Polska marka Milord wie, czego potrzebuje każdy pupil, niezależnie od rasy!

pixel