Jak przygotować psa na zimę?

2022-02-21
Jak przygotować psa na zimę?

Zima to najbardziej wymagająca dla właścicieli czworonogów pora roku. Warto zadbać o zdrowie oraz dobre samopoczucie nie tylko swoje, ale i swojego ulubieńca. Z naszym poradnikiem dowiesz się, jak chronić łapki psa przed mrozem oraz w jaki sposób wybierać ubrania dla psa na zimę.

Dlaczego warto wybrać ubranie dla psa?

W miesiącach zimowych, kiedy to występują ujemne temperatury, mrozy oraz opady deszczu, warto zastanowić się nad odpowiednim zabezpieczeniem pupila przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Wybierz odpowiednie ubrania dla psa na zimę, a będzie on zdrowy i szczęśliwy.

Wraz z popularnością psów często nieprzystosowanych do polskiej jesieni lub zimy, wzrosła świadomość właścicieli na temat konieczności wyposażenia czworonoga w ubrania na chłodniejsze dni. Odzież dla psa przestała być fanaberią, a stała się synonimem dbałości o kondycję zwierzęcia.

Nieprzemakalna kurtka puchowa dla psa to idealny wybór na mroźne, zimowe dni, aby chronić go przed wychłodzeniem i przemoczeniem. Puchowa kurtka chroni ciało psa od karku po nasadę ogona, a jednocześnie estetycznie wygląda. Posiada odpinany kaptur na zatrzask oraz miękkie futerko, a żółty kolor zapewni Twojemu ulubieńcowi modny wygląd oraz pewność, że będzie dobrze widoczny, a co za tym idzie - bezpieczniejszy podczas spaceru.

Zimowe akcesoria dla Twojego psa

Zimowy czas możesz umilić swojemu przyjacielowi również na inne sposoby. Warto zadbać o przydatne akcesoria dla psa, które znajdziesz w ofercie sklepu Luger’s. Począwszy od wygodnych legowisk na zimowe wieczory, poprzez poduszki świąteczne, aż po pluszowe zabawki z zimowym akcentem – pomysłów na prezenty jest co niemiara! Jedno jest pewne – tej zimy Twój ulubieniec nie będzie się nudził! Obowiązkowo trzeba zadbać również o psie smakołyki oraz zbilansowaną karmę, która utrzyma Twojego zwierzaka w zdrowej kondycji.

Podstawą diety powinna być mokra karma dla psa. Jeśli jednak Twój pupil woli karmę suchą, to należy pamiętać o stałym dostępie do świeżej wody do picia.

Z tak kompleksowym przygotowaniem, zapewnisz swojemu pupilowi doskonałe warunki do życia na zimę.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2022
pixel