FRANCODEX obroża  dla psów powyżej 20 kg odstraszająca insekty 75 cm

FRANCODEX obroża dla psów powyżej 20 kg odstraszająca insekty 75 cm

14,59 zł
/ szt.
(7.30zł / 100g)
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Pchły i kleszcze to pasożyty zewnętrzne, których obecność na skórze może bardzo obniżyć komfort życia psa, a także doprowadzić do problemów zdrowotnych. OBROŻA NATURALNA ODSTRASZAJĄCA INSEKTY Laboratoire Francodex jest skutecznym repelentem na bazie składników naturalnych. Zawarte w jej składzie ekstrakt z margosy i olejek lawendowy sprawiają, że zwierzę jest chronione przed pasożytami aż do 4 miesięcy. Może być stosowana u szczeniąt od 3 miesiąca życia, a także u suk ciężarnych i w okresie laktacji.

Produkt biobójczy TP19 - odstrasza pchły i kleszcze

Skład: Ekstrakt z margosy (CAS N°84696-25-3) 4,5-4,8g/100g, olejek lawendowy (CAS N°91722-69-9) 5g/kg.

Sposób stosowania:
1/ Obrożę wyjąć z opakowania i dostosować do obwodu szyi zwierzęcia.
2/ Obroża powinna być dłuższa o 1-2 cm. Nadmiar obroży odciąć.
3/ Pasek ma zapięcie pozwalające na regulację długości obroży w zależności od obwodu szyi zwierzęcia.
4/ Obroża wykazuje aktywność od momentu założenia na szyję zwierzęcia.
5/ Po założeniu obroży umyć ręce. Nie stosować u szczeniąt poniżej 2 miesiąca życia.

W przypadku niewłaściwego użycia i wystąpienia niepokojących symptomów lub w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zasięgnąć porady lekarza. W kontakcie ze skórą: narażoną skórę spłukać obficie wodą z mydłem. W kontakcie z oczami: zanieczyszczone oczy przepłukiwać dokładnie wodą przez 10-15 min. W razie podrażnienia dróg oddechowych - wyprowadzić na świeże powietrze, zapewnić ciepło i spokój. W przypadku zastosowania produktu zgodnie z przeznaczeniem nie przewiduje się negatywnych skutków zdrowotnych. Przechowywać w suchym, wentylowanym pomieszczeniu, w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze pokojowej. Chronić przed działaniem światła. Przechowywać z dala od jedzenia i picia. Chronić przed dziećmi. Odpadowy produkt oraz opakowanie można usuwać wraz z odpadami komunalnymi. Zawartośc: 1 szt.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel