Coockoo - zabawki dla psów i kotów

ilość produktów: 15

Chcesz dostarczyć pupilowi niezapomnianej zabawy każdego dnia? Oto zabawki Coockoo, czyli jeden z flagowych projektów firmy EBI, działającej na rynku… od 1876 roku! Marka przez ponad wiek miała okazję udoskonalać produkty dla czworonogów. Dlatego zabawki Coockoo to sprawdzone, bezpieczne i trwałe gadżety dla każdej rasy psa i kota. Zobacz, które zostaną z Twoim futrzastym przyjacielem na dłużej!

Zabawki dla psów i kotów

Wyróżnikiem zabawek dla czworonogów od renomowanej marki Coockoo jest śmieszny wygląd i wyrazista kolorystyka. Czerwone, zielone, żółte, niebieskie zabawki mają zabawny charakter, dzięki czemu jeszcze bardziej intrygują psa, a co istotne, rzucają się w oczy, więc z łatwością odnajdziesz je nawet w wysokiej trawie podczas spaceru.
 

Wszystkie zabawki dla psów i kotów od Coockoo powstają z najtrwalszych materiałów na przykład z grubo plecionej liny, dzięki czemu nie ulegną zniszczeniu nawet po latach użytkowania. Wiele z zabawek dla kotów i psów wyposażono we wmontowane piszczałki, co dodatkowo stymuluje pupila do aktywności.
 

Szukasz niezawodnych zabawek do aportowania? Większość gadżetów Coockoo idealnie nadaje się do rzucania. Każda zabawka została pokryta miękkim i delikatnym włosiem, które nie drażni podniebienia zwierzaka.
 

Zabawki dla kotów i psów Coockoo są odporne na pazury i kły, świetnie nadają się do zabawy w mieszkaniu ze względu na niewielki ciężar, ale i na zewnątrz, dzięki żywej kolorystyce, która zapobiega ich zgubieniu. Daj zwierzakowi rozrywkę, na jaką zasługuje!

pixel