Francodex - produkty dla psów i kotów

ilość produktów: 27

Preparaty do pielęgnacji zwierząt prosto z francuskich laboratoriów – właśnie to oferuje marka Francodex, która sprawia, że dbanie o higienę psów i kotów jest intuicyjne. Szampony Francodex to jedne z ulubionych produktów zwierzolubów, zwłaszcza że to środki przeznaczone dla każdej rasy i do każdego koloru sierści. Dzięki nim pielęgnacja psów i kotów sprawi Ci czystą przyjemność!

Produkty dla psów i kotów Francodex

W naszym sklepie internetowym znajdziesz pasty odkłaczające, preparaty odświeżające oddech, perfumy dla zwierząt, suplementy diety, chusteczki i szampony Francodex, które mają bezpieczny, naturalny i sprawdzony skład.
 

Pielęgnacja psów jest prosta dzięki szamponom z neutralnym pH, które nie podrażniają skóry, więc sprawdzą się nawet w przypadku bardzo wrażliwych czworonogów. Szampony zawierają polimery wzmacniające kolor sierści, bezpośrednio pobudzające melaninę. Dzięki temu pies jest czysty, a jego sierść ma intensywniejszy odcień, lśni oraz wygląda nieskazitelnie.
 

Francodex wie, że równie ważna jest pielęgnacja kotów, dlatego oferuje preparaty dla futrzastych przyjaciół. W naszym asortymencie znajdziesz szampony dla kotów, ale i pasty odkłaczające, które zapobiegają powstawaniu zakłaczeń w przewodach pokarmowych futrzaków, gdy liżą sierść.
 

Produkty dla psów i kotów Francodex to szeroki asortyment, zatem spełni oczekiwania właścicieli zwierzaków i hodowców. Na pewno wybierzesz właściwe preparaty dla swojego pupila!

pixel