Duvo - akcesoria dla zwierząt

ilość produktów: 99

Szukasz sprawdzonych akcesoriów dla psów i kotów, które z powodzeniem posłużą im przez kilka lat? Poznaj markę Duvo oferującą gryzaki, gwizdki, miski, zabawki, a nawet żwirek, czyli kompleksowe wyposażenie, które urozmaici codzienność Twojego pupila. Akcesoria dla zwierząt Duvo to również produkty dla chomików, świnek morskich oraz innych gryzoni, na przykład wirujące kostki i kule do zabawy. Zobacz, które z produktów zabawią Twojego pupila!

Akcesoria dla zwierząt Duvo

W sklepie internetowym lugers.pl znajdziesz akcesoria dla psów od marki Duvo, jedne z najbardziej przyjaznych cenowo na rynku. Dużą popularnością cieszą się lateksowe kury, idealnie do nauki aportowania, oraz sznury wykonane z gęsto plecionego, kolorowego materiału, które pozwolą pupilowi ostrzyć zęby. Podróże komunikacją miejską lub problem ze zjadaniem śmieci na spacerach? W naszej ofercie znajdziesz kagańce z opcją trzech mocowań, dzięki którym sam wybierzesz stopień zabezpieczenia.
 

Polecamy też akcesoria dla kotów, takie jak m.in.: zabawki, na przykład w kształcie myszy lub rybek, które będą też dbały o higienę mruczków, czy żwirek z żelu krzemionkowego wchłaniający nieprzyjemne zapachy w kilka sekund.
 

Zauważ, że akcesoria dla zwierząt Duvo mają niejedno imię – w tej kategorii znajdziesz praktycznie wszystko, czego Twój pupil potrzebuje do codziennej zabawy. Wiele z gadżetów kupisz za jedyne kilka złotych, więc nie obciążysz nadmiernie swojego budżetu. Duvo łączy w sobie atrakcyjną cenę i jakość, które na pewno nie zawiodą nawet najaktywniejszych zwierzaków.

pixel