Champ-Richer - szampony i odżywki

ilość produktów: 6

Szukasz profesjonalnego szamponu lub odżywki dla psa, które sprawią, że jego sierść będzie aksamitnie gładka i lśniąca? Chcesz, by Twój pupil wyglądał jakby dopiero wyszedł od groomera? Jesteś we właściwym miejscu – tutaj znajdziesz odżywki i szampony dla psów Champ-Richer, które cenią trenerzy czworonogów, psi fryzjerzy oraz zoopsychologowie w całej Polsce. Marka Champ-Richer już od ponad 25 lat dostarcza specjalistyczne produkty do pielęgnacji czworonogów długo i krótkowłosych. Zobacz, co dokładnie mamy w asortymencie!

Odżywki i szampony dla psów Champ-Richer

Zgrabne buteleczki, elegancki design w odcieniu czekolady, pozłacane akcenty na etykiecie, a wewnątrz szampony i odżywki bez szkodliwych parabenów – właśnie to wyróżnia produkty Champ-Richer. W naszym asortymencie znajdziesz środki przeznaczone do pielęgnacji jasnej i ciemnej sierści, dla wielu ras na przykład dla maltańczyków, szpiców miniaturowych i yorków.
 

Szampony dla psów dokładnie oczyszczą skórę, a odżywki sprawią, że pupil będzie zachwycał lśniącą sierścią. Oferujemy też środki pielęgnacyjne dla szczeniąt, które nie naruszają bariery ochronnej skóry.
 

W asortymencie mamy również szampony i odżywki dla kotów, zwłaszcza wymagających intensywnej pielęgnacji, jak gatunki długowłose. Zawierają mleczko bawełniane i d-Panthenol ułatwiające rozczesywanie.
 

Champ-Richer to specjalistyczne szampony i odżywki do przeznaczone do konkretnych rodzajów ras i sierści. Dzięki temu szybko wybierzesz właściwy produkt, który sprawi, że Twój pupil będzie zachwycał nienagannym wyglądem, a jego mycie stanie się bardziej komfortowe zarówno dla Ciebie, jak i dla niego.

pixel