Eurowet - produkty dla zwierząt

ilość produktów: 15

Szukasz szamponu odstraszającego kleszcze i pchły dla psa? A może zestawu witamin, które uzupełnią niedobory u pupila? Eurowet to marka kompleksowo zaopatrująca właścicieli zwierząt w niezbędne produkty, takie jak szampony, odżywki, płyny do czyszczenia uszu i oczu, witaminy i minerały. Firma działa na rynku ponad 30 lat, to zatem sprawdzony i bezpieczny dostawca, który zadba o zdrowie i wygląd Twojego czworonożnego ulubieńca.

Eurowet – produkty dla zwierząt

W czym tkwi fenomen marki Eurowet? Oferuje oryginalne dermokosmetyki dla psów, na które składają się specjalistyczne szampony i odżywki. Firma produkuje preparaty dopasowane do różnych potrzeb, na przykład dla psów o białej i czarnej sierści, z długimi i krótkimi włosami, dla praktycznie każdej rasy, w tym dla małych yorków i maltańczyków. Szampony Eurowet mają prosty skład, bezpieczny dla zwierząt, a przy tym są wydajne, wystarczą na tygodnie użytkowania.
 

Szampony Eurowet powstały również z myślą o kotach każdej rasy, nawet do sierści wymagającej wygładzenia, elektryzującej się i puszącej się. Z łatwością zadbasz o wygląd i samopoczucie swojego futrzastego pupila, szampony dla kotów od firmy Eurovet to trafny zakup.
 

Asortyment Eurowet to nie tylko szampony dla psów i kotów, ale i suplementy diety, w tym witaminy dla suk i kotek ciężarnych. Firma oferuje też preparaty chroniące przed kleszczami i pchłami, więc na pewno wybierzesz właściwe produkty na miarę indywidualnych potrzeb swojego czworonożnego ulubieńca.

pixel