Josera - karmy

ilość produktów: 40

Marka Josera to jedna z najbardziej ugruntowanych na rynku – jej produkt „La Sauce" to jedna z popularniejszych mokrych karm, certyfikat EMAS potwierdza proekologiczne działania, a sama firma działa już ponad 30 lat! Dlatego też karmy Josera znalazły się również w naszym asortymencie. W naszej ofercie dostępne są pełnowartościowe rarytasy zarówno dla psów, jak i kotów. Jeśli chodzi o tego producenta, nasi klienci decydują się przede wszystkim na suche karmy, które są wydajne, ale także chętnie zjadane przez psy i bez dodatku chemii.

Karmy dla psów Josera

Karmy Josera powstają w Niemczech w kontrolowanych warunkach laboratoryjnych, co daje pewność, że to całkowicie bezpieczne jedzenie dla każdej rasy psa. Oferujemy ekonomiczne opakowania suchej karmy, nawet 15 kg, która nie tylko wystarczy na tygodnie, ale i świetnie sprawdzi się zwłaszcza gdy masz kilka psów. Poza tym duże opakowania są najkorzystniejsze cenowo.
 

Karmy dla psów marki Josera nie zawierają pszenicy, soi, cukru ani produktów mlecznych, więc są bezpieczne dla psów, które są na te składniki uczulone.
 

Karmy dla kotów od Josera

Równie prosty skład mają karmy dla kotów, które również nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników ani aromatów. Oferujemy je w opakowaniach 400 g, 2 kg, 10 kg. Zobacz, jak szybko skompletujesz obiady dla kota na wiele tygodni - ekonomicznie i wygodnie!

pixel