AQUAEL - podłoża

ilość produktów: 16

Aquael to polska firma o ugruntowanej pozycji na rynku działająca od ponad 40 lat. Jej produkty są eksportowane do takich miejsc jak Mauritius, Reunion czy Haiti i korzystają z nich klienci w ponad 100 krajach na całym świecie. Akcesoria od Aquael znajdziesz również w naszym sklepie. Oferujemy wszystko, czego potrzebujesz do rozwoju domowej akwarystyki, od pomp i filtrów, przez karmy dla ryb, uzdatniacze wody, po dekoracje i akwaria. Aquael to polska firma produkująca wysokiej jakości, profesjonalnie zaprojektowane i wykonane akwaria oraz podłoża akwarystyczne. Wybierz z naszego asortymentu produkty Aquael najwyższej jakości. Mamy cały sprzęt, aby zapewnić przyjemne i zdrowe życie Twoim rybom i innym wodnym przyjaciołom. Zobacz, które zapewnią wygodę Twoim rybkom!

Piasek i żwir do akwarium Aquael

Jakie dokładnie podłoża do akwarium znajdziesz w ofercie sklepu internetowego lugers.pl? Popularny piasek kwarcowy polecany do akwarium, w którym podwodni przyjaciele żyją blisko dna. Ten delikatny piasek nie podrażnia skóry ryb, dlatego perfekcyjnie sprawdzi się właśnie na tym obszarze.
 

A może szukasz podłoża żwirowego? Z naszej oferty wybierzesz żwirek w 100% bezpieczny dla ryb, zwłaszcza dla mieszkańców akwariów słodkowodnych. Wspomniane podłoże dzieli się między innymi na ciemny żwir bazaltowy, przeznaczony dla płochliwych ryb oraz żwir dolomitowy, czyli dla ryb mieszkających w twardej i zasadowej wodzie.
 

A może pragniesz udekorować akwarium kolorowym żwirkiem, co znacznie podniesie jego walory estetyczne? I taki znajdziesz w sklepie internetowym lugers.pl – turkusowy, niebieski czy różowy żwir kwarcowy jest piękny, a jednocześnie bezpieczny, ponieważ nie szkodzi środowisku wodnemu.
 

Piasek i żwir do akwarium Aquael jest zamknięty w szczelnych torbach, które dbają o jego świeżość i trwałość. Zyskujesz pewność, że dostarczasz swoim rybkom nowe i bezpieczne podłoże – poznaj nasz asortyment!

pixel