Trixie - przysmaki dla psa

ilość produktów: 36

Ponad 6500 produktów, 50 lat doświadczenia, dystrybucja na około 80 krajów… marka Trixie może pochwalić się dużym zaufaniem wśród właścicieli zwierząt na całym świecie. Producent od 1974 roku dba o to, by psy i koty cieszyły się skutecznymi produktami żywieniowymi i pielęgnacyjnymi. Dlatego asortyment uzupełniliśmy w przysmaki dla psa Trixie, takie jak pasztety w tubkach, nadziewane kości i słodkie czekolady – pożywne, zdrowe i bezpieczne dla małych i dużych ras. Jeśli więc nie chcesz, by dieta czworonoga była nudna i monotonna, zobacz, jakie przysmaki dla psa od firmy Trixie wzbogacają asortyment sklepu internetowego lugers.pl!

Przysmaki dla psa Trixie pełne białka

Zapewnij swojemu psu to, co najlepsze w życiu dzięki różnorodnym produktom marki Trixie. Od wysokobiałkowej tuby pełnej wołowego pasztetu, po bogatą w witaminy A, E, D3, C, K, B czekoladę – u nas znajdziesz wszystko, czego Twój psi przyjaciel potrzebuje każdego dnia do zachowania zróżnicowanej i pełnowartościowej diety.
 

Szukasz przekąski, która zawiera jak najwięcej białka? Polecamy wspomniane tuby pasztetowe o obniżonej zawartości soli. Nie zawierają cukrów i konserwantów, a przy tym są bezglutenowe, czyli bezpieczne dla układu pokarmowego czworonogów. Dużym zainteresowaniem cieszą się też kości z suszonych skór nadziewane żwaczami, które jednocześnie zaspokajają naturalną chęć gryzienia i żucia, więc psiak jest nie tylko najedzony, ale i ma zapewnioną przyjemną rozrywkę.
 

A co powiesz na słodkie przekąski na psów? Dropsy czekoladowe lub tabliczki czekolady są bogate w witaminy B, C i D i cieszą wszystkie czworonogi, które lubią słodkości. Starannie opracowana receptura nie obciąża organizmów psiaków, to bezpieczne słodkie produkty.
 

Trixie pozwoli Twojemu pupilowi rosnąć i bawić się na wiele różnych sposobów. Jakość produktów jest gwarantowana, a to daje satysfakcję, gdy widzisz szczęście swojego pupila. Co ważne, przysmaki Trixie są dostępne w przyjaznych cenach na miarę większości budżetów – postaw na jakość i dobrą cenę!

pixel