BimBay - legowiska dla psów

ilość produktów: 6

Szukasz legowiska dla pupila, które nie zniszczy się po kilku miesiącach użytkowania? Jesteś we właściwym miejscu – legowiska Bimbay słyną z wodoodpornego materiału kodury i wypełnienia elastyczną gąbką dopasowującą się do kształtu ciała zwierzaka. Wybierając legowisko Bimbay, zapewniasz mu więc przytulność, wygodę i bezpieczeństwo. Bimbay to firma, która od 2004 roku tworzy pupilom przytulne miejsca do odpoczynku. Marka podkreśla, że każdy produkt jest testowany pod kątem wytrzymałości i właściwości wodoszczelnych, by legowiska były najwygodniejsze, ale i łatwe w czyszczeniu. Zobacz, jakie dokładnie znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego lugers.pl!

Wodoodporne legowiska Bimbay

Nowoczesne legowiska dla psów od firmy Bimbay są nadzwyczaj praktyczne w utrzymaniu w czystości – na przykład seria kanap Impregnat powstaje z kodury, czyli wodoodpornego tworzywa, które jest jednocześnie odporne na ścieranie i rozrywanie, dlatego posłuży nawet przez lata. Wypełnienie serii Impregnat stanowi gąbka, która idealnie dopasowuje się do ciała pupila. Kanapy Bimbay mają wszyte suwaki, dzięki którym z łatwością można je zdjąć i wyprać.
 

A co powiesz na pontony Bimbay? Są bardziej elastyczne niż kanapy, ponieważ zwierzak może swobodnie się na nich turlać. Te produkty również powstają z wodoodpornych tworzyw i gąbek, co sprawia, że są praktyczne, trwałe i banalne w pielęgnacji.
 

A całości naszej oferty dopełniają praktyczne maty dla psów, które sprawdzą się podczas podróży z pupilem. Maty są najbardziej poręczne – mają niewielkie wymiary, nie zajmują dużo miejsca, zapewniają wygodę psiakowi, a także chronią fotele przed zamoczeniem lub zabrudzeniem. W sklepie internetowym lugers.pl znajdziesz maty o różnych grubościach na przykład 4 cm lub 8 cm, więc dopasujesz produkt do swojego psa.
 

Legowiska, oponki, maty i pontony dla psa Bimbay to rozsądny wybór – trwałe, funkcjonalne i dostępne w przyjaznych cenach zadbają o odpoczynek każdej rasy. Zachęcamy do składania zamówień!

pixel