Zolux - zabawki i akcesoria

ilość produktów: 227

Historia Zolux zaczęła się już w 1933 roku w niewielkim sklepie zbożowym we Francji. Wówczas Madelaine i Fernando Haurit rozpoczęli sprzedaż nasion dla ptaków domowych. Teraz, prawie 100 lat później, firma Zolux specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych zabawek i akcesoriów dla psów, kotów, gryzoni, gadów, płazów i ptaków egzotycznych. Grupa Zolux zyskała więc wymiar międzynarodowy. Dystrybuuje produkty dla zwierząt na 40 krajów, tworzy 6 marek, zatrudnia ponad 400 pracowników. Sukces firmy świadczy o tym, że akcesoria dla zwierząt Zolux docenili klienci i weterynarze na całym świecie. Może i Ty osobiście poznasz ich fenomen?

Zolux – akcesoria dla zwierząt domowych

Siła marki tkwi w tym, że oferuje szeroki asortyment dla wszystkich domowych zwierząt, w tym psów, kotów, gadów, płazów i gryzoni. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza zabawki dla psów Zolux, takie jak lateksowe kury, szarpaki, piłeczki, sznury do przeciągania i kolorowe frisbee. Zolux to również pielęgnacja psa – u nas kupisz specjalistyczne rękawice do mycia, szampony, odżywki i grzebienie od tej wszechstronnej marki.
 

Akcesoria dla zwierząt Zolux to również produkty dla kotów na przykład grzebienie do gęstej sierści. Marka oferuje też wyposażenie klatki i drewniane domki dla chomików i świnek morskich, które staną się dla nich przyjemną ostoją.
 

Smycze, legowiska, adresówki, torby transportowe – z tych produktów również słynie marka Zolux. Nieustannie wzbogacamy asortyment, dzięki czemu zaoferujesz pupilowi coraz nowsze i bardziej udoskonalone produkty, które pomogą w jego szkoleniu, pielęgnacji, ale i staną się dla niego źródłem rozrywki. Zabawki i akcesoria Zolux kupisz u nas w przyjaznych cenach, oferujemy produkty na każdą kieszeń – zapraszamy!

pixel