Witte Molen - karma dla gryzoni

ilość produktów: 14

Ponad 270 lat doświadczenia – Witte Molen może pochwalić się przebogatą historią. Niewielka rodzinna firma przeobraziła się w międzynarodowe przedsiębiorstwo, a obecnie Witte Molen produkuje cenione na całym świecie karmy dla gryzoni i ptaków egzotycznych. Co wyróżnia markę na tle konkurencji? Witte Molen ma certyfikat GMP+, który oznacza, że spełnia najsurowsze wymagania w kwestii żywienia zwierząt. Holenderska firma dystrybuuje produkty na ponad 40 krajów, głównie w europejskich, azjatyckich i południowoamerykańskich regionach. Ty również zaserwuj swojemu pupilowi to, co zdrowe i sprawdzone – zobacz, która karma dla gryzoni Witte Molen będzie najlepsza!

Witte Molen dla gryzoni i ptaków

W 2013 roku marka Witte Molen dołączyła do Laroy Group, dzięki czemu oferuje jeszcze szerszy asortyment produktów dla domowych zwierząt. Dużą popularnością cieszy się zwłaszcza karma dla gryzoni Witte Molen na przykład trzykrotnie wypiekane kolby przeznaczone do zawieszenia w klatce. Pozbawione konserwantów, barwników i środków aromatyzujących, to smakołyki o prostym i czystym składzie, które powstają z naturalnych warzyw, owoców i roślin.
 

Witte Malen oferuje także karmy dla świnek morskich, chomików i królików. Wiele produktów ma ponad 10% białka, cenne dla jelit prebiotyki oraz lekkie warzywa, takie jak marchewka i seler, więc to zdrowe, pożywne i pełnowartościowe posiłki. W naszym asortymencie masz do wyboru mniejsze i większe opakowania karm (na przykład 400 g i 600 g), więc bez problemu dopasujesz odpowiednią pojemność do potrzeb swojego pupila.
 

A może interesują Cię karmy dla papug? W sklepie internetowym lugers.pl znajdziesz też kolby i mieszanki roślin dla papug, nimf i kanarków, więc bez problemu skompletujesz codzienne obiady dla swojego opierzonego przyjaciela. Karmy są pozbawione konserwantów, barwników i środków aromatyzujących, więc zadbasz o zdrowie pupila i jego dobre samopoczucie każdego dnia!

pixel