VetExpert - preparaty

ilość produktów: 4

Czy wiesz, że według badania firmy Kantar preparaty i witaminy dla psów i kotów VetExpert są najchętniej polecane przez weterynarzy? Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć profesjonalnych produktów VetExpert uznanych za jedne z najlepszych na rynku. Marka VetExpert jest znana w ponad 30 krajach, a o jej jakości świadczy szereg wyróżnień i nagród na przykład Produkt Roku, Top For Dog i Polska Nagroda Innowacyjności. Zaopatrując pupila w preparaty i witaminy dla psów i kotów VetExpert, masz pewność, że dostarczasz mu wszystkiego, co najlepsze!

VetExpert – marka polecana przez weterynarzy

Producent VetExpert od ponad 10 lat opracowuje w gronie naukowców i lekarzy weterynarii profesjonalne preparaty do pielęgnacji i witaminy dla futrzastych przyjaciół. Ich bezpieczeństwo potwierdza certyfikat najwyższej jakości farmaceutycznej GMP. Marka oferuje też karmy, które zawierają składniki human grade, czyli dopuszczone do spożycia nawet przez ludzi, co również świadczy o tym, że są bezpieczne i spełniają rygorystyczne normy.
 

Jeśli więc zdrowie psa lub kota jest dla Ciebie priorytetem, poznaj naszą kategorię produktów od marki VetExpert. Wśród nich znajdziesz na przykład zestaw witamin VetExpert MULTIVITAMIN, które mają postać jadalnych kapsułek Twist Off o przyjemnym smaku lubianym przez zwierzaki.
 

W sklepie internetowym lugers.pl znajdziesz też maści ochronne, odżywki i szampony VetExpert zawierające tylko łagodne środki myjące. Wiele z nich powstało z myślą o zwierzakach o najwrażliwszej skórze, które wymagają szczególnej pielęgnacji. Na przykład szampon VetExpert HYPOALLERGENIC SHAMPOO z ekstraktem z ziaren owsa otrzymał tytuł produktu Top of Dog 2020, zatem to jeden z najbardziej polecanych preparatów na rynku.
 

Jeśli szukasz witamin, szamponów, odżywek i maści dla kotów i psów, koniecznie poznaj produkty VetExpert z tej kategorii!

pixel