GiGwi - zabawki

ilość produktów: 39

Chcesz, by w życiu Twojego pupila nie zabrakło radości? Zabawki dla psów i kotów GiGwi sprawią, że jego codzienność nigdy nie będzie nudna! Innowacyjna linia trwałych zabawek GiGwi bawi i stymuluje futrzastego przyjaciela. Ta marka z Hong Kongu działa na rynku od 2010 roku, nieustannie wzbogacając asortyment o coraz nowsze akcesoria. Wśród nich znajdziesz interaktywne zabawki wydające dźwięki, ale i pluszowe oraz gumowe maskotki. W naszym sklepie internetowym lugers.pl kupisz je wszystkie – zobacz, co dokładnie oferujemy!

Zabawki dla psów i kotów GiGwi

GiGwi ma nadrzędny cel: dostarczać bezpieczne zabawki dla psów i kotów. Dzięki zespołowi profesjonalistów z całego świata, współpracujących ze sobą i dzielących się wiedzą, tworzą zabawki cenione przez właścicieli pupili na całym świecie. Firma ma doświadczenie, które pozwala na co dzień dbać o Twojego pupila.
 

Jakie zabawki dla kotów GiGwi znajdziesz w naszym asortymencie? Dużą popularnością cieszy się seria Pet Droid, czyli interaktywne zabawki reagujące dźwiękiem na ruch mruczka. Polecamy też wędki z piórkami i uchwytem, które wyzwolą w pupilu instynkt drapieżnika. Są wyposażone w dłuższe i trwalsze gumowe rączki, które ochronią Cię przed zadrapaniem przez rozbawionego mruczka.
 

A jakie zabawki dla psów od firmy GiGwi? Do wyboru masz na przykład piszczałki oraz pluszowe maskotki. Wszystkie akcesoria powstają z nietoksycznych materiałów, więc są bezpieczne dla każdej rasy.
 

A dla czworonogów śpiochów mamy miękkie poduszki z uroczym motywem pandy lub świnki z certyfikatem TÜV Süd, co oznacza, że są zgodne z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Ich antypoślizgowy materiał zapobiega przesuwaniu się po podłodze, więc staną się przyjemnym legowiskiem nawet dla najbardziej ruchliwych psów i kotów!

pixel